2024.gada 5. maijs

Ģederts, Ģirts

BK “Jēkabpils” turpina iet pa uzvaru taku

Piektdien, 28. februārī savu noslēdzošo “Ramirent” LBL2 regulārās sezonas mājas spēli nospēlēja BK “Jēkabpils”. “Lūši” maču pret SK “Ezerzeme/Rēzekne” aizvadīja bez pārsteigumiem un izcīnīja drošu uzvaru ar rezultātu 81:50. Par rezultatīvāko spēlētāju kļuva Kaspars Cipruss, kurš guva 16 punktus un izcīnīja 13 bumbas zem groziem, sakrājot savu 12. “double-double” šosezon.

Pēc trīs pēdējām spēlēm, kurās “lūši” sameta vairāk par 100 punktiem, šī cīņa bija salīdzinoši mazrezultatīva. Mājinieku pirmajā ceturtdaļā ieguva komfortablu pārsvaru (27:10) un turpmākajā cīņā bez problēmām kontrolēja spēles gaitu. Visi no spēlei pieteiktajiem 11 vīriem, uz laukuma pavadīja ne mazāk par 12 minūtēm un paspēja kārtīgi iesaistīties cīņā. Ar rezultātu 81:50 BK “Jēkabpils” izcīnīja 17. uzvaru 17 spēlēs.

BK “Jēkabpils” treneris Agris Galvanovskis pēc spēles jau sāka noskaņoties nākamajam mačam: “Šodien pēc rekordiem nedzināmies, puišus centos pārāk nenoslogot, jo jau šo svētdien ir nākamā spēle – izbraukumā pret “OC Limbaži”. Tur pretī stāsies pieredzējuši vīri, jābūt gataviem spraigākai cīņai!”

Nākamais rezultatīvākais BK “Jēkabpils” spēlētājs aiz Kaspara Ciprusa bija Mārtiņš Vīņauds, kurš guva 14 punktus. 13 punktus un 12 atlēkušās bumbas pievienoja Jurijs Aleksejevs, bet pa 10 punktiem sameta Mikus Sokolovs un Kārlis Večens.

“Ramirent” LBL2, 28.02.2020., Jēkabpils sporta nams
BK “Jēkabpils” – SK “Ezerzeme/Rēzekne” 81:50 (27:10, 20:17, 14:15, 20:8)
“Jēkabpils”: Cipruss 16 (13ab), Vīņauds 14, Aleksejevs 13 (12ab), Sokolovs 10 (7rp), Večens 10 (5rp, 6 pb), Ermansons 5, Surkulis 8 (4pb), Leja 4, Šteinarts 1, Koļesinskis.

Līdz izslēgšanas spēlēm “lūšiem” atlikuši trīs mači izbraukumā. Tuvākais no tiem notiks jau svētdien, 1. martā viesos pie “OC Limbaži”.

BK „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, SIA „Mikor”, SIA „Astarte-Nafta”, SIA „Hektors”, AS „LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, „Vērtīgs”, „Repromo.lv”, SIA „AJV grupa”.