2024.gada 2. maijs

Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

BK “Jēkabpils” bez problēmām apspēlē Ogres Basketbola skolu

Kārtējo uzvaru “Ramirent” LBL2 izcīnījuši BK “Jēkabpils” basketbolisti, kas ar rezultātu 107:66 piektdien, 17. janvārī izbraukumā sakāva Ogres Basketbola skolas komandu. Iespaidīgu sniegumu demonstrēja Kaspars Cipruss, gūdams 27 punktus un savākdams 25 atlēkušās bumbas, savukārt Jurijs Aleksejevs iekrāja 30 punktus un izcīnīja deviņas bumbas zem groziem.

Viesi jau pirmajā ceturtdaļā iekrāja ievērojamu pārsvaru (32:13) un turpmākajā spēlē tas tikai turpināja palielināties, nodrošinot jēkabpiliešiem divpadsmito uzvaru sezonā.

“Ogre šoreiz mazliet citādākā sastāvā spēlē nekā mūsu pirmajā savstarpējā mačā. Raimonds Pabrieža atgriezies Līvānos, un šodien bija jūtams pieredzējušu spēlētāju trūkums. Jaunajiem tomēr grūti spēlēt pret tādiem pieredzējušiem spēlētājiem kā mūsu komandā. Bet mūsu puiši malači! Īpašs prieks par Kasparu Ciprusu – ka viņš savā vecumā var izcīnīt 25 atlēkušās bumbas un iemest 27 punktus. Tāpat Jurijs 18 minūtēs guva 30 punktus. Ja viņš spēlētu visas 40 minūtes, būtu 60 punkti...” ar smaidu sejā maču komentēja BK “Jēkabpils” treneris Agris Galvanovskis.

BK “Jēkabpils” ar divpadsmit uzvarām divpadsmit spēlēs stabili turpina gozēties līgas līderu godā.

“Ramirent” LBL2, 17.01.2020., Ogres Basketbola skola
BK “Jēkabpils” – “BS Ogre” 107:66 (32:13, 24:15, 30:21, 21:17)
“Jēkabpils”: Aleksejevs 30 (9ab), Cipruss 27 (25ab), Ermansons 12, Sokolovs 12, Vīņauds 9, (10 rp), Bērziņš 7, Večens 3 (8rp), Leja 3, Koļesinskis 2, Šteinarts 2

Nākamā spēle solās būt spraigāka, jo piektdien, 24. janvārī Jēkabpils sporta namā viesosies “Gulbenes Buki”, ar kuriem “lūši” aizvadījuši vienu no sezonas sīvākajām cīņām. Spēle sāksies plkst. 20.00, un tās tiešraidi varēs vērot Sportacentrs.com televīzijā.

BK „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, SIA „Mikor”, SIA „Astarte-Nafta”, SIA „Hektors”, AS „LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, „Vērtīgs”, „Repromo.lv”, SIA „AJV grupa”.