2024.gada 28. aprīlis

Gundega, Terēze

Jēkabpiliete Irina Lauva iegūst otro vietu starptautiskās krosmintona sacensībās

Rīgā aizvadīts līdz šim lielākais krosmintona turnīrs Latvijā – “ICO Crossminton Latvian Open 2019 powered by Speedminton”, kurā piedalījās gandrīz 100 sportisti no 10 valstīm. Dalībnieku vidū bija gan vīriešu pasaules ranga līderis Petr Makrlik no Čehijas, gan četrkārtējais, tajā skaitā šī gada, pasaules čempions Per Hjalmarson no Zviedrijas, gan šī gada pasaules čempions O40 grupā un OPEN dubultspēlēs Patrick Schüsseler no Vācijas.

Turnīrā dažādās kategorijās startēja seši Jēkabpils Sporta kluba “4R” krosmintonisti. Lieliskus rezultātus uzrādīja Irina Lauva, kura savā vecuma grupā izcīnīja sudraba medaļu. Dainim Lauvam un Uldim Lazdiņam O50 vīriešu konkurencē savā vecuma grupā dalīta 7. vieta. Savukārt vīriešu OPEN kategorijā Artis Lauva izcīnīja dalīto 5. vietu, Artūram Dzirkalim – 9. vieta, bet Dmitrijam Stahovskim – 19. vieta.

Par sacensību uzvarētāju vīriešu OPEN grupā kļuva jau pieminētais zviedrs Per Hjalmarson, sieviešu OPEN grupā uzvarēja Marta Urbanik no Polijas.

Tuvākās krosmintona sacensības gaidāmas jau šo sestdien Sporta svētkos Jēkabpilī, kad tiks spēlētas dubultspēles, rezultātus iekļaujot Latvijas krosmintona federācijas rangā (50 punktu turnīrs). Pieteikumus uz turnīru līdz 27. augusta plkst. 24:00 sūtiet uz e-pastu 4rjekabpils@gmail.com. Ja ir kādi jautājumi, droši zvaniet pa tālr.: 26139220 (Uldis Dzirkalis).

Foto un informācija: Uldis Dzirkalis