2024.gada 10. maijs

Maija, Paija

Sporta notikumu apskats 01.04.2019

Basketbols

Jēkabpils Lūši/Sporta centrs basketbolisti aizvadījuši pirmo izslēgšanas spēli Latvijas basketbola līgas 3.divīzijā.

Savā laukumā jēkabpilieši uzņēma BK Carnikava un ar rezultātu 94:74 (35:19; 20:21; 26:11; 13:23) pārspēja viesus, nodrošinot sev jau 20 punktu pārsvaru savstarpējā duelī. Šajā spēlē 26 punktu pienesums Edija Stiebriņa un 20 - Edgara Lejas kontos. Atbildes spēle Jēkabpils Lūši/Sporta centrs komandai otrdien, 2.aprīlī plkst.20:30 Carnikavas pamatskolas sporta zālē. Uzvarētājs tiks noteikts divu spēļu summā.

Jēkabpils pilsētas atklātajā čempionātā basketbolā aizvadītas trīs spēles, kur uzvaras punktus turnīra tabulā sev nodrošināja BK Dzintars, kas ar 122:96 pārspēja Izika basketbola akadēmiju (Lauris Bērziņš un Matīss Praņevskis – 33 p.; Artis Izotovs – 26 p.), x99.lv/Slīterāni, kas ar 70:63 uzvarēja Jēkabpils U-19 (Pēteris Penka – 25p.; Emīls Repeļs – 21p.) un Ottensten/Easywood, kas ar 87:75 izcīnīja uzvaru pār NDB Timber (Matīss Koļesinskis – 23p.; Daniels Burda – 30p.).

Baiba Grasa

Svarbumbu celšana (foto)

6. martā, Viļānos, norisinājās Latvijas 1. kausa posma sacensības svarbumbu celšanā.

Rezultāti: 2. vietu jauniešu grupā izcīnīja Sabīne Purviņa (līdz 58kg) un Viktorija Voitehoviča (līdz 63kg). Jānis Taukulis (līdz 68kg) ar izcilu rezultātu un personīgo rekordu junioru grupā izcīnīja 1. vietu, vīriešu grupā ierindojoties 3. vietā. Vladislavs Voitehovičs (+95kg), ar trešo labāko sacensību rezultātu, vīriešu grupā izcīnīja 3. vietu. Komandu stafetē 2. vietu vīriešu grupā ieguva Jānis Taukulis, Valērijs Cvetkovs un Vladislavs Voitehovičs. Komandu kopvērtējumā jēkabpilieši ierindojās 3. vietā junioru grupā. Latvijas čempionāts jauniešiem un Starptautiskais raušanas turnīrs norisināsies 13.aprīlī Viļānos.

Stirnu buks

30.martā, ar skrējienu “Piekrastes Stirnu buks”, Carnikavā sākusies sestā taku skrējiena “Stirnu buks” seriāla sezona. Aizvadītā gada Jēkabpils sportistu apbalvošanas pasākumā “Sporta laureāts 2019” balvā “Stirnu buks” skrējienu abonementu saņēma trīs jēkabpilietes. Alise Gabriela Miteniece startēja skrējienā “Vāvere”, iegūstot 13. vietu S13 grupā. “Zaķa” distanci pieveica Kitija Elksne, ierindojoties 21.vietā S106 grupā un Gunita Miteniece ar 174. vietu S266 grupā. Visi jēkabpilieši, kuri piedalās “Stirnu buks” skrējienos, aicināti ar saviem rezultātiem padalīties, sūtot informāciju jekabpilssc@inbox.lv.

Šautriņas

30. martā norisinājās Latvijas reitinga šautriņu mešanas sacensības "Vecpiebalgas kauss 2019". Sacensībās tika noskaidroti labākie šautriņu metēji junioru, jauniešu, dāmu un kungu individuālajās disciplīnās. Nākamās sacensības ar plašu vērienu noritēs 13.-14.aprīlī, Jēkabpils 3.vsk. manēžā.