Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

Sporta notikumu apskats 17.12.2018.

Sporta notikumu apskats pagājušajā nedēļā un šīsnedēļas sporta pasākumi.

Aicinām šonedēļ apmeklēt:
18.12. 11:00 Mežaparks Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Senioriem)
  18:00 Mežaparks/
JSC stadions
Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Tautas sports)
  18:45 Sporta nams Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Tautas sports)
22.12. 10:00 JSC ēka Šaha turnīrs „Ziemassvētku brīnumi” (Fišera šahs)
22.12. 13:00 Jēkabpils 3.vsk. sporta manēža Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts un kausa izcīņa telpu futbolā 2018/2019
23.12. 16:00 Sporta nams OlyBet Latvijas-Igaunijas Basketbola līga   BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” – BC Valga-Valka/Maks&Moorits

Telpu futbols. Jēkabpils pilsētas atklātajā čempionātā un kausa izcīņā telpu futbolā 2018/2019 svētdien, 16.decembrī, aizvadītas šādas spēles: Karjers – Leģendas 3-4 (K.Bobrovs 2, A.Lesčovs 2 – S.Molčanovs, M.Rūtiņš, G.Dzeriņš ), Sporta Skola – Viesīte 3-11 (M.Kavinskis, R.Beinarovičs, O.Harčenko, A.Šatalovs (s.v.)– E.Demjanovs  4, E.Čibulis  3, J.Zans 2, J.Pakulis), Sala – Latgran/Māju koks 4-3 (I.Silakrankers, A.Betkers, M.Bojārs – A.Joksts 3, Rain.Ragainis (s.v.)), Dignāja – Krustpils 6-1 (M.Geizāns 3, V.Zemītis, I.Bilaničs, R.Brūniņš – B.Carjovs). Nākošās čempionāta spēles norisināsies sestdien, 22.decembrī. savukārt 15.decembrī FK Jēkabpils lūši Latvijas telpu futbola Virslīgas čempionātā aizvadīja mājas spēli pret FK Raba, kas noslēdzās ar lūšu uzvaru ar rezultātu 6:5. Jēkabpils lūšu labā pa 2 vārtiem guva - Rolands Putāns, Igors Lapkovskis un Pāvels Tarasovs. Nākošā spēle jēkabpiliešiem 2019.gada 12.janvārī pret FK Nikars.

Volejbols. Credit24 meistarlīgā sestdien, 15.decembrī, “Jēkabpils lūši” savā “midzenī” ar 3:0 (21, 19, 17) pieveica VK “Biolars”/Jelgava un ar 15 punktiem 11 spēlēs atkal iekrāja triju punktu pārsvaru pār 8. vietā esošajiem “TalTech” volejbolistiem. Savukārt svētdien savā laukumā “Jēkabpils lūši” apturēja līgas vicelīderi RTU/”Robežsardze”, gūstot trešo uzvaru pēc kārtas. Pirmajos divos setos laukumā bija tikai viena komanda- viesi. Turklāt 2. seta rezultāts vēl īsti neatspoguļo notikumus laukumā, jo bija arī 21:7 rīdzinieku labā. Mājinieki vairāk kļūdījās servēs un uzbrukumā. Jau 2. setā Jāni Medeni nomainīja Kristers Dardzāns, un jēkabpilieši sāk spēlēt! Nākamie divi seti jau tika aizvadīti mājinieku zīmē, kaut arī 4. seta sākumā ar 4:1 vadībā izvirzījās rīdzinieki. Arī izšķirošo setu labāk sāka līgas vicelīderi, vairākkārt panākdami triju punktu pārsvaru, pēdējoreiz – 10:7. Tūlīt gan rezultāts kļuva – 10:10 (Vladislavam Blumbergam un Edvīnam Skrūderam punkts par sekmīgu uzbrukumu un Skrūdera bloks). Seta izskaņā aukstasinīgāki bija mājinieki, spēli beidzot ar Zigurda Adamoviča uzbrukumu un Blumberga bloku – 3:2 (-13, -16, 17, 15, 14). Nākamās nedēļas nogalē tiks noskaidrots Latvijas kausa īpašnieks. Pašreizējie tā glabātāji mājo Jēkabpilī. “Tas bija labs ģenerālmēģinājums,” saka lūšu galvenais treneris Mārcis Obrumans. “pēc pirmajiem diviem setiem likās, ka mums tur nebūs ko darīt, taču spēle apliecināja, ka tā beidzas tikai tad, kad viena komanda ir uzvarējusi trīs setus. Cīnīsimies!”. Savukārt Nacionālajā volejbola līgā 1 sestdien, 15.decembrī, Jēkabpils juniori mājas spēlē ar 0:3 (-22, -18, -22) bija spiesti atzīt Aizputes pārākumu. Savukārt svētdien jēkabpiliešiem uzvara ar 0:3 (-13, -23, -28) pār līdervienību Vecumnieki. Turnīra tabulas augšdaļa kļuvusi ļoti intriģējoša: pēc 8 spēlēm SK RTU un Vecumniekiem pa 16 punktiem, VK “Ventspils” 14, Jēkabpils Junioriem/JSS 13 un VK “Aizkraukle” 12 punkti. 2. apļa spēles sāksies 10. janvārī, kad Vecumnieki tiksies ar RVS.

Spēka trīscīņa. 15.decembrī norisinājās gada pēdējās sacensības klasiskajā spēka trīscīņā - vairāk nekā 100 spēka trīscīņnieki bija sapulcējušies Valmierā, lai sacenstos divās sacensībās: 2018. gada Latvijas Čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā Jauniešiem, Juniorēm, Junioriem, Veterānēm un Veterāniem un 2018. gada Latvijas Čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā studentiem. Jēkabpiliešu rezultāti sacensībās savās vecuma un svara kategorijās: Valdemāram Ūdrim – 3.vieta, Oļegam Jakovļevam 5.vieta, Olgai Miglānei 1.vieta (2.vieta absolūtajā vērtējumā), Natašai Ņikitinai – 1.vieta (1.vieta absolūtajā vērtējumā),, Skaidrītei Voiko 2.vieta (3.vieta absolūtajā vērtējumā), Dmitrijam Stepenko 1.vieta (3.vieta absolūtajā vērtējumā), Nikolajam Kaminskim 3.vieta, Aleksandram Miglānam 1.vieta (1.vieta arī absolūtajā vērtējumā).