2024.gada 29. aprīlis

Laine, Raimonds, Vilnis

OSK Sēlijas mežs sportistiem godalgotas vietas

Beverīnas novada Pūpolos, 3.oktobrī norisinājās pēdējais Latvijas čempionāts orientēšanās sportā.

Šoreiz medaļas tika sadalītas maratona jeb pagarinātajā distancē. OSK Sēlijas meža sportistiem tika visas godalgotās vietas. Laine Odziļeviča (S12 gr.), veicot 3.7km ierindojās 1.vietā, Ingus Znotiņš (V21A gr.), veicot 16km distanci ar 31 kontrolpunktu, ierindojās 2.vietā, un Ieva Ivbule (S18 gr.) 9.7km garo distanci veica sīvā konkurencē un ierindojās 3.vietā. Gundegu Jurāni no godalgotas vietas šķīra dažas sekundes, līdz ar to iegūta 4.vieta. Garajā distancē devās un sastādīja konkurenci: Agate Šicāne, Jurijs Narels, Aivars Druvenieks, Jānis Kalniņš un Imants Meldrājs.

Savukārt, 4.oktobrī, Silaciemā norisinājās pēdējais Latvijas kausa posms orientēšanās sportā “Siguldas rudens”. Pulksten 12.00 ar kopīgu startu tika atklātas sacensības pagarinātā vidējā distancē. Arī šajās sacensībās OSK Sēlijas mežs sportisti kāpa uz goda pjedestāla. Laine Odziļeviča (S12gr.) arī otrās dienas distancē spēja izcīnīt 1.vietu. Pašam par lielu pārsteigumu Jurijs Narels (V45gr.) 6.7km distanci veica kā pirmais un līdz ar to varēja kāpt uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena, godam izcīnot 1.vietu. Ieva Ivbule (S18gr.) pēdējā LK posmā ierindojās 3.vietā. Aivars Lucijanovs šajās sacensībās guva pieredzi, pirmo reizi startējot ar kopīgu startu.

/Līga Lucijanova/ foto: Ieva Ivbule