2024.gada 27. aprīlis

Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle

Divu dienu orientēšanās sacensības „Malienas kauss”

Pagājušās nedēļas nogalē Alūksnē, pie Murata ezera, notika LK posma divu dienu orientēšanās sacensības „Malienas kauss ”, kas ir īpašas ar to, ka uzvarētāju nosaka otrajā dienā ar iedzīšanas sacensībām. Piedāvātais sacensību apvidus bija daudzveidīgs un spēja apmierināt orientēšanās sporta cienītājus. OSK Sēlijas mežs šajās sacensībās piedalījās gana kuplā skaitā, kopā distancēs devās 17 kluba dalībnieku. Uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa un ieguva 1.vietu Ieva Ivbule W18 grupā un Agate Šicāne W12 grupā, lai arī pirmajā dienā Agate ierindojās piektajā vietā, otrajā dienā iedzīšanas sacensībās spēja iegūt 1.vietu otrās dienas sacensībās un arī kopvērtējumā saglabāja 1.vietu. Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Daniela Krasovska, izcīnot 3.vietu W10 grupā. Krista Stūre W10 grupā un Daina Lūkina W50 grupā ierindojās 4.vietā. Pirmajā desmitniekā finišēja Laine Odziļeviča, Marta Langenfelde, Agita Cukanova, Normunds Lucijanovs, Aivars Lucijanovs, Jurijs Narels, Justs Lūkins, Aivars Druvenieks, Imants Meldrājs un Jānis Kalniņš. Kristiānam Lipskim un Normundam Lucijanovam neatsverama pieredze šāda apvidus sacensībās. Prieks, ka elites grupā uzvarēja Rolands Blumbeks, kas ir bijušais OSK Sēlijas mežs audzēknis.

Jau nedēļas nogalē orientieristi tiksies Valmierā uz LK posmu vidējā un saīsinātajā garajā distancē.

No 19.augusta atsākas OSK Sēlijas mežs rīkotais orientēšanās seriāls „Orientieris 2015”. Sacensību kalendārs un rezultāti aplūkojami mājas lapā: www.osksm.lv.