2024.gada 29. aprīlis

Laine, Raimonds, Vilnis

Handbolistes iekļūst pusfinālā

Latvijas čempionāta handbolā Virslīgas pirmspēdējo spēli aizvadīja Jēkabpils SS handbolistes, savā laukumā uzņemot turnīra tabulas otrās pozīcijas komandu REIR Dobele. Spēle aizvadīta spriedzes piepildītā gaisotnē, pārmaiņus vadībā esot gan vienai, gan otrai komandai. Savukārt, divas minūtes pirms spēles beigām +2 pārsvaru bija iekrājušas dobelnieces. Minūtes laikā jēkabpilietes rezultātu spēja līdzsvarot un turklāt galotnē viņām bija iespēja izraut uzvaru, taču izpildītais septiņu metru soda metiens mērķi nesasniedza un spēle noslēdzās ar rezultātu 31:31 (16:17). Rezultatīvākās komandas rindās ar 9 vārtu guvumu bija Anete Čeiča, ar 7 – Simona Ārmane, bet pa 6 – Kristīne Kirejeva un Kristiāna Skudra. Jēkabpils SS komandai ir atlikusi vēl viena spēle, kas tiks aizvadīta izbraukumā 5.aprīlī ar Salaspils SS. Neatkarīgi no šīs spēles rezultāta, jēkabpilietes jau ir nodrošinājušas sev 4.vietu kopvērtējuma tabulā, kas nozīmē, ka izslēgšanas spēlēs viņām jātiekas ar pašreizējām čempionāta līderēm Stopiņu NHK. Pusfinālā cīņas notiks līdz 2 uzvarām un pirmā no tām būs jau 8.aprīlī plkst.18:30 Ulbrokā.