2024.gada 29. aprīlis

Laine, Raimonds, Vilnis

Svarbumbistu sasniegumi Kausa posmā

Sestdien, 27. februārī, Rugājos, Rugāju sporta centrā, norisinājās Latvijas Kausa 2.posms, kurā ar veiksmīgiem startiem startēja arī Jēkabpils komanda. Vīriešu grupā 1.vietu izcīnīja Valērijs Cvetkovs, sv.kat. līdz 85 kg. Junioru grupā, sv.kat. līdz 68 kg, 3.vietu izcīnīja Jāņa Āboliņa sporta kluba debitants Jānis Bērtulis. Savukārt, Zane Viliška junioru grupā, sv.kat. līdz 58 kg ieguva 2. vietu, bet jauniešu grupā kļuva par uzvarētāju. Sudrabu jauniešu grupā ieguva Artjoms Kornijčuks, sv.kat. līdz 73 kg. Jēkabpilieši piedalījās arī komandu stafetēs, kur guva teicamus rezultātus. Vīriešu stafetē startēja Vladislavs Voitehovičs, Valērijs Cvetkovs un Edgars Melderis un godam izcīnīja 1.vietu, pārspējot RTU komandu, kas jau ilgu laiku ir plūkusi uzvaras laurus. Junioru stafetē - Artūram Voitehovičam, Henrijm Sidorenkovam, Artjomam Kornijčukam un JānimTaukulim - bronza. Kopvērtējumā deviņu komandu konkurencē juniori izcīnīja 3. vietu. Sacensību noslēgumā notika arī Latvijas Svarbumbu Celšanas Asociācijas valdes kopsapulce, un tur mūsu treneris, Ņikita Sekretovs, tika ievēlēts par Nacionālo sacensību galveno tiesnesi.

Pateicību par atbalstu izsakam Jēkabpils Sporta Centram.