2024.gada 3. maijs

Gints, Uvis

Jēkabpiliešu starti karatē čempionātā

Svētdien, Rīgā, Itas Kozakēvičas poļu skolā norisinājās Reimandova Tradicionālā Karate Kluba sadarbībā ar Latvijas Karate Federāciju rīkotais atklātais čempionāts Atklātais RTKK čempionāts 2016. Sacensībās piedalījās 245 sportisti no 15 Latvijas karatē klubiem, to starpā arī no „Kadzan”. Dalībnieki sacentās sekojošās disciplīnās – KATA individuāli, KUMITE individuāli, KUMITE FANTOM un SUMO. Par zelta medaļniekiem savās vecuma grupās, svara kategorijās un disciplīnās kļuva Nils Vaiders un Renārs Dūniņš. Uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Edgars Laganovskis, Kristers Antons un Elīna Zelča. Savukārt, 3.vietā ierindojās Kristiāns Geršebeks un Mārtiņš Egle, bet 4.vietā Līna Padoma. Klubu kopvērtējumā „Kadzan” izcīnīja 9.vietu.