2024.gada 3. maijs

Gints, Uvis

Jaunie vieglatlēti uzrāda augstvērtīgus rezultātus

Aizvadītajā nedēļā vieglatlētikas arēnā aizvadītas trīs sacensības. Starp „B” grupas jaunietēm Jēkabpils sporta skolas atklātajās sacensībās ar 4,94m tālo lēcienu 2.vietu izcīnīja Zane Zemīte. Bet turpat, turpat soļa attālumā līdz goda pjedestālam bija Ralfs Lipenītis, kurš ierindojās 4.vietā gan 300m, gan arī 60m/barjerskrējienā un Viktorija Kāršeniece bija ceturtā labākā 60m/b. Nozīmīgākās sacensības bija jaunākajiem vieglatlētiem, kuri 7.februārī devās uz Latvijas čempionātu „C” grupā. 60m/b skrējienā ar rezultātu 10,10 sek. par bronzas medaļnieci kļuva Sabīne Minkova. 300m distancē uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Jūlija Ivanova (47,23), bet uz trešā – Klinta Lindāne (47,64). 1000m skrējienā trešā labākā bija Samanta Sonora kalniņa (3:20,31). Augstlēkšana sektorā labāko trijnieku izšķīra tikai veiksmīgo mēģinājumu skaits, kas ļāva uzvaras laurus plūkt Elīnai Tumšai (1,44), bet 3.vietā ierindoties Katrīnai Nikolai Jukšinskai (1,44). Savukārt, 4x160m stafetē meiteņu kvartets – S. Minkova, S.S. Kalniņa, K. Lindāne un J. Ivanova ar rezultātu 1:39,76 izcīnīja čempionu titulu. Starp „C” grupas zēniem par sudraba medaļnieku 1000m skrējienā kļuva Kristers Mežinskis (3:09,40).