2024.gada 29. aprīlis

Laine, Raimonds, Vilnis

Handbola virslīgā neizšķirts

Latvijas čempionāta handbolā sieviešu Virslīgas spēlē starp Jēkabpils sporta skolas un "REIR Dobele" komandām uzvarētājs tā arī netika noskaidrots – cīņa noslēdzās neizšķirti – 31:31. Spēles sākumā Jēkabpils ieguva minimālu vadību, tomēr puslaika vidū iniciatīvu pārņēma dobelnieces starpību palielinot līdz pat sešu punktu pārsvaram. Neskatoties uz to, līdz puslaika beigām jēkabpilietes spēja pietuvoties līdz minimumam – 14:13. Otrajā puslaikā viešņas turpināja kontrolēt notikumus laukumā, saglabājot vairāku vārtu pārsvaru. 54.minūtē pie rezultāta 30:25 - REIR labā - jēkabpilietes palika mazākumā, tomēr neraugoties uz sarežģīto situāciju, uzsāka atspēlēšanos, kas vainagojās ar panākumiem. Vairākkārt izceļoties Simonai Ārmanei un Gitai Kaulakanei, Jēkabpils SS veica izrāvienu 5:0 un līdzsvaroja rezultātu – 30:30. Spēles pēdējās minūtes sākumā Dobeles komanda izvirzījās vadībā, tomēr pēdējais vārds piederēja mājiniecēm – 11 sekundes līdz beigām ar precīzu metienu atkal izcēlās G. Kaulakane, izraujot neizšķirtu – 31:31. Vairāk nekā pusi vārtu komandas labā guva Simona Ārmane - 16. Viņa tagad ar 91 vārtu guvumu pārņēmusi vadību rezultatīvāko spēlētāju sarakstā. Nākamo spēli Jēkabpils SS handbolistes aizvadīs 2016.gada 16.janvārī plkst.13:00 Jēkabpils 3.vsk. sporta manēžā, kad savā laukumā uzņems līderes Stopiņu NHK.