2024.gada 27. aprīlis

Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle

Starti Jēkabpilī

Sestdien, 24. oktobrī, Jēkabpils 3. vidusskolā notika sestais, kā arī noslēdzošais Latvijas Kausa posms, kurāar startēja arī jēkabpilieši.
Jauniešu grupā 2. vietu izcīnīja Artjoms Korničuks, svara kategorijā līdz 68 kg. Junioru grupā 3. vietu izcīnīja Artūrs Voitehovičs, svara kategorijā līdz 78 kg un Ruslans Klevinskas, svara kategorijā līdz 95 kg. Savukārt, veterānu grupā 1. vietu izcīnīja Antanas Klevinskas. Zane Viliška gan jauniešu, gan junioru grupā, svara kategorijā līdz 63 kg ieguva 1. vietu, uzstādīja jaunu Latvijas rekordu, kā arī ir Latvijas Kausa uzvarētāja. Zane izcīnīja arī iespēju startēt Pasaules Čempionātā, kurš notiks no 25. novembrī Īrijā, Dublinā.
Jēkabpilieši piedalījās arī komandu stafetē, un ieguva 3. vietu. Komandu pārstāvēja Artjoms Kornijčuks, Henrijs Sidorenkovs, Artūrs Voitehovičs un Kristaps Zemītis.
Latvijas Kausa kopvērtējumā Jēkabpils ierindojās 3. vietā.
Jāņa Āboliņa sporta klubs izsaka pateicību Jēkabpils 3. vidusskolas direktoram un Jēkabpils Sporta Centram.