2024.gada 16. maijs

Edijs, Edvīns

Noslēdzies BigBank skriešanas seriāls “Skrien Latvija 2015”

10.oktobrī vairāk nekā 2000 skrējēju devās Siguldas pusmaratonā, kas bija noslēdzošais septītais posms Bigbank skriešanas seriālam “Skrien Latvija 2015”. Spītējot augstajam laikam, bet izbaudot kļavu lapu bagātās krāsas, 21km garajā distancē Anatolijam Macukam savā vecuma grupā (V30) 2.vieta, Jurim Grodnim (V50) grupā 4.vieta. Pusmaratona distancē veiksmīgi startēja: Inese Anspoka, Ērika Urtāne, Aija Rogāle, Vladislavs Aļehnovičs, Dairis Jakubovskis, Ingus Znotiņš, Guntars Siliņš, Jurģis Urtāns, Ivars Saldaks un Andris Iesalnieks. Nike 10km skrējienā Pēterim Lazdiņam (VNJ) grupā 1.vieta. Savus spēkus šajā distancē pārbaudīja Ivars Veirihs un Mārtiņš Frīdis Lūks. Tautas klases 5km distancē Tabita Tīna Lūka (STC) grupā un Markus Urtāns (VTC) grupā ieguva 3.vietu. Šajā distancē devās arī Valērija Pumpiša, Agate Šicāne, Laine Odziļeviča, Ivars Odziļevičs un Donats Urtāns. Siguldā norisinājās arī Latvijas čempionāts komandām pusmaratona distancē. Šogad uzvarēja Sportland/Nike komanda, kuras sastāvā startēja arī jēkabpilietis Anatolijs Macuks.

Pēc šī posma noslēguma pasākumā tika apbalvoti kopvērtējuma uzvarētāji. Pusmaratona distancē kopvērtējumā Anatolijs Macuks (V30) grupā un Juris Grodnis (V50) grupā ieguva 3.vietu, bet Aijai Rogālei (S40) grupā augstā 4.vieta. Nike 10km distances kopvērtējumā Pēteris Lazdiņš (VNJ) grupā ierindojās 1.vietā. Tautas klasē (STJ) vecuma grupā Tabita Tīna Lūka ieguva 2.vietu, savukārt Markus Urtāns (VTJ) grupā ierindojās 6.vietā.