2024.gada 15. maijs

Airita, Arita, Sofija, Taiga

Jēkabpilietim Andrejam Krūmiņam labi panākumi Latvijas tenisa čempionātā

Šonedēļ norisinājās lielākais gada turnīrs Latvijā tenisā – Latvijas čempionāts pieaugušajiem. Pamatturnīra 32 dalībnieku skaitā iekļuva arī jēkabpilietis Andrejs Krūmiņš, kurš pagaidām Latvijas tenisa reitingā vienspēlēs pieaugušajiem atrodas 26. vietā.

Pirmajā kārtā A. Krūmiņš divos setos uzvarēja ventspilnieku Mārtiņu Jansonu (6:2; 6:4), savukārt otrajā kārtā trīs setos tika pieveikts Iļja Fomkins (6:2; 2:6; 6:4), kas nodrošināja iekļūšanu ceturtdaļfinālā. Tas ir līdz šim lielākais Jēkabpils tenisistu panākums.

Ceturtdaļfinālā A. Krūmiņš tikās Latvijas izlases Deivisa kausa spēlētāju, profesionālu tenisistu Rūdolfu Medni, un attiecīgi arī pārliecinoši zaudēja ar rezultātu 0:6; 0:6. Sasniegatis ļāva iekļūt čempionāta astoņu labāko spēlētāju vidū, savukārt iegūtie punkti provizoriski ļaus iekļūt Latvijas reitinga labāko 15 spēlētāju vidū, kas arī ir labākais līdz šim gūtais Jēkabpils tenisistu panākums.

Paldies visiem līdzjutējiem, kā arī VUGD ZRB Jēkabpils brigādes vadībai par atbalstu.