2024.gada 19. maijs

Lita, Sibilla, Teika

BK SMASH sportistu panākumi tenisā un badmintonā (FOTO)

Svētdien, 3. maijā Mārupes tenisa skolas kortos norisinājās Mārupes tenisa skolas balvas izcīņa U8 grupā. BK SMASH pārstāvēja Digna Konovalova, kura Latvijas tenisa reitingā savā vecuma grupā šobrīd ieņem 12. vietu. Turnīrā piedalījās 23 meitenes, kuras tika sadalītas četrās grupās. Pēc turnīra noteikumiem meitenes spēlē līdz 7 punktu uzvarai ar katru spēlētāju savā grupā. Digna startēja 4. grupā un zaudēja tikai vienu spēli Adēlijai Matjuhinai, kura Latvijas reitingā atrodas 16. vietā. Abām meitenēm bija pa vienam zaudējumam, bet pēc punktu skaitīšanas Digna grupā palika otrajā vietā un tālāk cīnījās par 5. vietu. Spēlē par 5. vietu Digna uzvarēja pirmajā spēlē Latvijas reitingā 8. numuru, un diemžēl nākamo zaudēja, ieņemot 6. vietu. BK SMASH lepojas ar Dignas panākumiem!

9. maijā Rīgā BK SMASH kluba sportisti Ingūna Aldiņa, Olga Meldrāja, Uldis Lazdiņš un Aivars Meldrājs piedalījās RBS/Babolat badmintona turnīra noslēdzošajā 5. kārtā.Sportisti startēja gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs. C grupā Ingūna Aldiņa un Olga Meldrāja, zaudējot savām pretiniecēm ceturtdaļfinālos, savā starpā izspēlēja 5. - 6. vietu, kur pārāka trīs setos izrādījās Olga ar rezultātu 12-21; 21-12 un 21-12. Dubultspēlēs Ingūna un Olga B grupā izcīnīja 3 vietu.

Vīriešu konkurencē Uldis Lazdiņš ieņēma 8. vietu un Aivars Meldrājs - 13. Dubultspēlēs Uldis ar Aivaru izcīnija 5. vietu.

Tajā pašā nedēļas nogalē 9. un 10. maijā Daugavpilī norisinājās Daugavpils TK vasaras sezonas atklāšanas sacensības. BK SMASH pārstāvēja Andrejs Krūmiņš. Pirmajā dienā Andrejs uzvarēja astotdaļfinālu un ceturtdaļfinālu, iekļūstot pusfinālā. Nākamajā dienā pārliecinošs zaudējums turnīra uzvarētājam Edgaram Maņušisam (8. Latvijas reitingā) un cīņa par trešo vietu. Tajā Andrejs uzvarēja Pāvelu Belovu (17. Latvijas reitingā). Otro vietu ieņēma Māris Rumjancevs.