2024.gada 19. maijs

Lita, Sibilla, Teika

Bronzas nedēļas nogale BK SMASH sportistiem

Pagājušajā nedēļas nogalē kluba sportisti piedalījās vairāku sporta veidu sacensībās: STK “Zaļā pēda” kausa izcīņa spīdmintonā “Brenguļu Open”, “Saldus Gotiņa” kausa izcīņa tenisā U8 grupā meitenēm Ādažos un LSVS 52. sporta spēles peldēšanā, kā arī piecu kārtu peldēšanas sacensības Jēkabpilī, ko organizē Jēkabpils Sporta centrs.

Brenguļos sestdien, 14. martā kausa izcīņa spīdmintonā bija otrais posms no četriem LSL turnīra posmiem 2015. gadā. Šoreiz klubu BK SMASH pārstāvēja Ingūna Aldiņa, Olga Meldrāja, Uldis Lazdiņš, Aivars Meldrājs, Dainis Lauva un Artis Lauva, pārvedot mājās divas bronzas medaļas. Ingūna Aldiņa izcīnīja trešo vietu sieviešu grupā, savukārt Uldis Lazdiņš bronzu izcīnīja spēcīgākajā OPEN grupā. Pārējie cīnījās un krāja pieredzi turpmākajiem startiem.

Sestdien, 14. martā Ādažos U8 grupā tenisā meitenēm BK SMASH pārstāvēja Digna Konovalova. 15 dalībnieču konkurencē Digna uzvarēja savā apakšgrupā. Zaudējot pusfinālu, Digna jau otrajās sacensībās izcīnīja savu pirmo medaļu, iegūstot trešo vietu.

Jēkabpils Sporta centra organizētajās piecu kārtu sacensībās peldēšanā trešajā kārtā piektdien, 13. martā BK SMASH pārstāvis Andrejs Krūmiņš savā vecuma grupā 50 metru distancē brīvajā stilā uzvarēja ar rezultātu 28,22 sekundes. Savukārt sestdien, 14. martā notika LSVS 52. sporta spēles peldēšanā, kurās Andrejs Krūmiņš atveda bronzas medaļu peldēšanā brīvajā stilā, uzrādot rezultātu 27,71 sekundes.