2024.gada 19. maijs

Lita, Sibilla, Teika

Dažāda kaluma medaļas sporta veterānu – vieglatlētu arēnā

Latvijas Sporta Veterānu Savienības 52. sporta spēļu finālsacensībās vieglatlētikā telpās 3.zelta medaļas tāllēkšanā, 3-soļlēkšanā un augstlēkšanā izcīnīja vieglatlētikas arēnas vecmeistars, sporta veterānu gods un lepnums– Francis Sjomkāns. 1500m un 3000m skrējienos konkurentu nepārspēts zelta medaļnieku sarakstā sevi ierakstīja Anatolijs Macuks. Aldonim Palkavniekam uzvara 200metru skrējienā, Zigmundam Znotiņam zelts tāllēkšanas sektorā. 2.vietas savās vecuma grupās un sev izvēlētajās disciplīnās izcīnīja Rita Šķipare, Aija Rogāle, Aldonis Palkavnieks,Viktors Zarņickis. Bronzas medaļās savā īpašumā izcīnīja Baiba Grasa, Juris Grodnis un Zigmunds Znotiņš. Jēkabpils vieglatlēti kopvērtējumā no 30 pilsētu un novadu pārstāvētajām komandām izcīnīja 10 vietu.

Komentāri (0-2/2)

• A.
    02.07.2018 18:22
    Mana mīļā ,labā 3.v-skola un viņas skolotāji!!!!
    Veselību un ilgu mūžu JUMS VISIEM!!!!
    Manai mazmeitai arī labi rezultāti ne tikai mācībās, bet arī sportā šajā skoliņā.