2024.gada 8. maijs

Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Ar zaudējumu Mārupes novadam jēkabpilieši noslēdz dalību Latvijas IV Olimpiādē (FOTO)

Svētdien, 19. jūnijā Jēkabpils sporta namā pēdējā Latvijas IV Olimpiādes basketbolā 2. kārtas mačā Jēkabpils izlase piekāpās Mārupes novada izlasei - 62:72 (13:17, 12:18, 23:22, 14:15).

Rezultatīvākais "lūšu" rindās ar 14 punktiem bija Reinis Ermansons.

Jēkabpilieši pirmajā puslaikā nespēja apstādināt mārupiešu uzbrukumu un garajā pārtraukumā devās ar desmit punktu deficītu 25:35.

Otrajā puslaikā viesi turējās drošā attālumā un maču noslēdza ar pārliecinošu uzvaru - 62:72.

Jēkabpils pilsēta: Ermansons 14, Leja 12, Magone 10, Caune 9, E. Čaupjonoks 6, M. Čaupjonoks 4, Liberts 2, Bērziņš 2, Bukovskis 2, Zībergs 1, Stiebriņš, Burda

Mārupes novads: Metnieks 24, Kramiņš 18, Šteinbergs 16, Večens 8, Magone 5, Polis 1, Pāže

Tādejādi jēkabpiliešiem dalība Latvijas IV Olimpiādes kvalifikācijas turnīrā ir noslēgusies. Pirmajā kārtā izlase pieveica Daugavpils (70:29) un Cēsu (85:82) novadus, bet 2. kārtā piekāpās Rīgas pilsētas (68:91), Ogres novada (78:80) un Mārupes novada (62:72) komandām.