2024.gada 29. maijs

Maksis, Raivis, Raivo

Jēkabpilī dzēsts degošs koka stumbrs, Dunavā - bišu stropi

Jēkabpilī dzēsts degošs koka stumbrs, Dunavā - bišu stropi

Aizvadītajās trijās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona pārvalde saņēma 17 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem un vēl seši izsaukumi bija maldinājums, informē VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Piektdien pusdienlaikā Tukuma novada Tumes pagastā uz piekabes dega salmu ruļļi 25 m2 platībā. Neilgi pirms deviņiem vakarā Jēkabpils novada Zasas pagastā dega vieglā automašīna 10 m2 platībā. 

Sestdien plkst. 11.07 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Dobeles novada Zebrenes pagastu, kur dega saimniecības ēka 250 m2 platībā. Dzēšanas darbi noslēdzās pusdivos dienā. Vakarpusē Madonas ielā Jēkabpilī dega koka stumbrs 2 m2 platībā. 

Neilgi pirms pusnakts Aizkraukles novada Daudzeses pagastā pēc ceļu satiksmes negadījuma ugunsdzēsēji glābēji atgāza vieglo automašīnu uz riteņiem un sakārtoja ceļa braucamo daļu. Cilvēks no transportlīdzekļa bija izkļuvis pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās. 

Svētdien Jēkabpils novada Dunavas pagastā uz piekabes platformas dega bišu stropi kopumā 30 m2 platībā. Pēcpusdienā Ganību ielā Jelgavā trīsstāvu neapsaimniekotas ēkas pagrabstāvā dega durvis un krēsls 10 m2 platībā, bet Dārza ielā Bauskā – atkritumi konteinerā 1 m2 platībā. 

Aizvadītajās trijās diennaktīs VUGD kopumā saņēma 126 izsaukumus – 37 uz ugunsgrēku dzēšanu, 62 uz glābšanas darbiem, bet 27 izsaukumi bija maldinājumi.

Atstājiet komentāru