2024.gada 25. jūnijs

Maiga, Milija

Jēkabpilī dzēsta degoša tualete, kā arī krūmi un kūla divu hektāru platībā

Jēkabpilī dzēsta degoša tualete, kā arī krūmi un kūla divu hektāru platībā

Pagājušajās divās diennaktīs, laika posmā no 20. maija plkst. 6.30 līdz 22. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona pārvalde saņēma 25 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem un vēl četri izsaukumi bija maldinājums, portālu radio1.lv informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste. 

Sestdien Dobeles novada Penkules pagastā dega kūla 100 m2 platībā un Lāču ielā Jelgavā dega kūla un krūmi 20 m2 platībā. Pārupes ielā Tukumā kūla un niedres dega 15 hektāru platībā, bet Veseļu ielā Jēkabpilī – kūla un krūmi divu hektāru platībā.

Ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros sestdien Salas ielā Jēkabpilī dega āra tualete un šķūnīša siena 5 m2 platībā, Pļavu ielā Jelgavā dega šķūnis 20 m2 platībā, Lielajā ielā Tukumā dega šķūnis 4 m2 platībā. 

Pēcpusdienā VUGD saņēma informāciju, ka Aizkraukles novada Koknesē upē Pērse laivā atrodas cilvēks, kas nereaģē uz saucieniem. Ugunsdzēsēji glābēji nokļuva līdz laivai, cilvēku pamodināja un nogādāja krastā. 

Svētdien ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros Bauskas ielā Jelgavā dega atkritumi un dzelzceļa pāļi 2 m2 platībā, Bauskas novada Iecavas pagastā dega 26 salmu ruļļi 30 m2 platībā, Tukuma novada Kandavā dega kūla 200 m2 platībā un Slimnīcas ielā Jēkabpilī vienstāva garāžā dega atkritumi 20 m2 platībā. 

Aizvadītajās diennaktīs  VUGD kopumā saņēma 138 izsaukumus – 68 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā 18 uz kūlas ugunsgrēku dzēšanu un piecus uz meža ugunsgrēku dzēšanu,  41 uz glābšanas darbiem, bet 29 izsaukumi bija maldinājumi.

Atstājiet komentāru