2024.gada 4. marts

Alise, Auce

Aicina apmeklēt Donoru dienas Jēkabpils poliklīnikā

Aicina apmeklēt Donoru dienas Jēkabpils poliklīnikā

Aicina apmeklēt tuvākās Donoru dienas Jēkabpilī – 30.janvārī, kā arī 13. un 27. februārī. Donoru dienas norisinās no pl.9:00-13:00 Jēkabpils reģionālās slimnīcas Ambulatorajā daļā jeb poliklīnikas ēkas 1.stāvā (ieeja no t/c “Sedumi” puses, bijušās 1.terapijas nodaļas telpas)., informē SIA "Jēkabpils reģionālā slimnīca" sabiedrisko attiecību speciāliste Lāsma Vindule.

Lai atjaunotu un uzturētu asins krājumus un spētu nodrošināt asins pieejamību ikvienam, kam tā būs nepieciešama, VADC aicina ikvienu atsaucīgu cilvēku ziedot asinis.

Tādēļ aicinām Jēkabpils pilsētas un novada iedzīvotājus būt aktīviem, piedalīties pašiem un uzrunāt ģimenes locekļus, draugus, kolēģus un darba kolektīvus kopā doties uz Donoru dienām, lai sniegtu tik nepieciešamo atbalstu līdzcilvēkiem. 

Lai dotos uz asins ziedošanas vietu, galvenais ir laba pašsajūta un vēlme palīdzēt. Pēc reģistrēšanās potenciālajam donoram jāaizpilda neliela anketa, kam seko saruna ar ārstu, temperatūras un asinsspiediena mērījumi, kā arī hemoglobīna pārbaude. Ja visi rādītāji ir labi, tad donors aicināts doties uz asins ziedošanu.

Lai ziedotu asinis, līdzi jābūt derīgam personu apliecinošam dokumentam (pasei, personas apliecībai (eID) vai jebkurai citai personu identificējošai apliecībai, kas satur sekojošu informāciju – personas kodu, vārdu, uzvārdu un foto. 

Vairāk par Donoru kustību: www.vadc.lv

Donoru dienas Jēkabpilī organizē Jēkabpils reģionālā slimnīca sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centra Latgales filiāli.

Atstājiet komentāru