2024.gada 21. aprīlis

Anastasija

Jēkabpilī dzēsta degoša automašīna

Jēkabpilī dzēsta degoša automašīna

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem, informē VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Plkst. 19.20 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Stacijas ielu Jelgavā, kur no vilciena cisternas kontroles ventiļa notika gāzveida vielas noplūde. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka noplūde ir minimāla. Ugunsdzēsēji glābēji kopā ar dzelzceļa pārstāvjiem atvienoja cisternu no pārējā vilciena sastāva. Tehniķis vielas noplūdi apturēja. Noplūdes likvidēšanas darbos piedalījās Jelgavas un Dobeles ugunsdzēsēji glābēji, Latvijas Dzelzceļa un Jelgavas sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisijas pārstāvji un tehniķis. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst. 20.59. 

 Plkst. 20.20 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Bauskas novada Skaistkalnes pagastu, kur divstāvu dzīvojamās mājas pagrabstāvā dega atkritumi 1 m2 platībā. Ugunsgrēku mājokļa iemītnieki pamanīja, vienā no dzīvokļiem nostrādājot dūmu detektoram. 

Pusdivos naktī Siguldas ielā Jēkabpilī dega vieglā automašīna 7 m2 platībā. 

Šorīt, plkst. 06.04, Tukuma un Kandavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Tukuma novada Sēmes pagastu, kur dega garāža pilnā 90 m2 platībā un tajā esošā tehnika. Plkst. 07.15 ierobežota liesmu izplatīšanās, bet dzēšanas un konstrukciju jaukšanas darbi turpinās. 

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 41 izsaukumu – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 24 uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājumi.

Atstājiet komentāru