2021.gada 14. maijs

Aivita, Elfa, Elvita, Krišjānis

Jēkabpilī, Dunavā un Dignājā aprīlī darbu sāks ģimenes ārsts Jurijs Jermaks

Jēkabpilī, Dunavā un Dignājā aprīlī darbu sāks ģimenes ārsts Jurijs Jermaks

Nacionālais veselības dienests informē, ka no 1. aprīļa valsts apmaksātos ģimenes ārsta pakalpojumus uzsāks sniegt ģimenes ārsts Jurijs Jermaks . Ārsta darbības pamatteritorija ir Jēkabpils pilsētā un Jēkabpils novada Dunavas un Dignājas pagastā.

Sarunā ar Radio1.lv Jurijs Jermaks pastāstīja, ka ir absolvējis Rīgas Stradiņa universitāti, viņam ir ne tikai ģimenes ārsta pieredze, strādājot Rīgā Vecmīlgrāvī un Valmierā, bet arī pieredze menedžmentā, strādājot farmācijas kompānijā kā vadītājam un kā koučam. Jurijs Jermaks uzsver, ka pieredze menedžmentā palīdz ģimenes ārsta praksē, jo tas ir ne tikai darbs ar pacientiem, bet arī prakses vadīšana. Jautāts, kāpēc izvēlējās ģimenes ārsta profesiju, Jurijs Jermaks teic, ka šī medicīnas joma ir saistoša ar iespēju pacientam būt līdzās, palīdzēt un novērot viņa veselību “no dzimšanas līdz mūža labākajiem gadiem. Savukārt izvēloties kādu vienu konkrētu jomu, piemēram, ķirurģiju, ārsts pacientu redz epizodiski, ārstējot konkrēto vainu. Ģimenes ārsts, nosūtot pacientu pie speciālistiem un apkopojot informāciju redz kopainu un vadoties no tās spēj efektīvi palīdzēt pacientam. Ir novērots, ka pacients bieži vien nesaprot, kas ar viņa veselību notiek un ģimenes ārsta uzdevums ir palīdzēt un sniegt atbildes. Ģimenes ārsta uzdevums ir saprast pacientu vispusīgi. Tieši tāpēc man ļoti patīk ģimenes medicīna, jo tā dod iespēju palīdzēt pacientam kopumā.”

Jurijs Jermaks teic, ka meklējot ģimenes ārsta prakses vietu, piedāvājumus saņēmis no Talsiem, Liepājas, Kuldīgas un arī Jēkabpils. Taču viņam visvairāk iepatikusies Jēkabpils un tāpēc izvēlējies nākt šeit dzīvot un strādāt. Viņš atzīst, ka tā bijusi subjektīva izvēle, nākt uz pilsētu, kura patīk.

Jurija Jermaka prakses vietu adreses:
•    Palejas iela 9-18, Jēkabpils, LV-5202
•    Dunavas skola, Dunava, Dunavas pagasts, Jēkabpils novads, LV-5216
•    Kamenes, Vandāni, Dignājas pagasts, Jēkabpils novads, LV-5215

Ģimenes ārsta Jurija Jermaka kontakttālrunis - 23772033.

Jautājumu gadījumā aicina sazinieties arī ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.


Foto: No privāta arhīva

Komentāri (0-1/1)

  • Anna
    26.03.2021 16:36
    Lai veicas!

Atstājiet komentāru