2024.gada 5. maijs

Ģederts, Ģirts

Jēkabpils autobusu parks - trešais spēcīgākais Latvijā

Ventspilī norisinājās Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas 19. veselības spartakiāde.

Autobusa celšanas sacensībās jēkabpilieši Valdis Bružs un Modris Medveckis ieguva 7.vietu. Zolītes turnīrā komandai 2. vietu izcīnīja Juris Rutkis un Valērijs Sitjko. Profesionālajā divcīņā jēkabpilieši Edijs Grudinskis un Vitālijs Tavkins ierindojās 14. vietā. Līderpozīcijas volejtenisā nodemonstrēja Imants Stabulnieks, Edijs Grudinskis un Inita Dimante — viņiem 1. vieta.

Priekšnieku sacensībās uzņēmumu vadītājiem vajadzēja demonstrēt savas prasmes pārvietoties ar «Mercedes Benz» un elektrisko triciklu. Jēkabpils autobusu parka direktoram Jānim Ščerbickim bija labākais laiks autovadīšanā, bet disciplīnas kopvērtējumā viņš izcīnīja 8. vietu. Autobusa vilkšanā Aivars Dericāns, Sandris Dimants, Modris Medveckis, Raimonds Šmeiksts un Valdis Bružs — bija devītie, bet stafetē Edijs Grudinskis, Ieva Strautiņa, Inita Dimante, Jānis Daudzvārds un Sandris Dimants — desmitie. Tāds pats rezultāts arī daudzcīņā.

Spartakiādes kopvērtējumā Jēkabpils autobusu parkam – 3.vieta.

Avots: ventasbalss.lv