2024.gada 25. jūnijs

Maiga, Milija

Daudzdzīvokļu mājā Jēkabpilī, Celtnieku ielā 11 sākušies remontdarbi (FOTO)

Daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā Celtnieku ielā 11, Jēkabpilī, ir uzsākti remontdarbi. Namu pārvaldes projektu vadītāja Iveta Ozoliņa stāsta, ka tiks atjaunota pamatu apmale un lievenis, ieklājot bruģa segumu, kā arī  siltināta pamatu apmale (cokols), informē uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Iveta Skolniece.

Papildus tam mājas pagrabā no siltummaiņa līdz stāvvadiem tiks veikta apkures cauruļvadu nomaiņa un cauruļvadu izolācija. Šie darbi būtiski uzlabos ēkas energoefektivitāti un samazinās siltuma zudumus, nodrošinot iedzīvotājiem siltāku un ekonomiskāku mājokli.

Remontdarbus veic SIA “MB TEAM”, kas ir pieredzējis un uzticams būvniecības uzņēmums. Remontdarbu īstenošanai tiek izmantoti mājas uzkrājuma līdzekļi un aizdevums, kas saņemts no AS “Swedbank”. Plānots, ka visi remontdarbi tiks pabeigti līdz šī gada jūnija beigām, nodrošinot, ka mājas iedzīvotāji jau drīzumā varēs izbaudīt uzlabojumu sniegtās priekšrocības.

Vēl SIA “MB TEAM” mājas Nameja ielā 1 pirmajā kāpņu telpā atjaunoja kanalizācijas sistēmu un ūdens stāvvadus.

Šī firma šobrīd veic tādus pašus darbus Draudzības alejas 24.mājas sestajā kāpņu telpā. Savukārt Namu pārvaldes darbinieki mājā Krasta ielā 61 saremontēja ieeju jumtiņus, Krasta ielā 63 darbi vēl notiek. Ēkā Draudzības alejā 14 tiek atjaunoti ventilācijas izvadi. Mājas Draudzības alejā 12 pagrabā nomainīta karstā un aukstā ūdens apgādes sistēma.

Foto: JK Namu pārvalde
  

Atstājiet komentāru