2022.gada 5. oktobris

Amālija

Jēkabpilī šodien sākas apkures sezona, pirmās siltumu saņems izglītības iestādes un daudzdzīvokļu mājas bez būtiskiem parādiem

Jēkabpilī šodien sākas apkures sezona, pirmās siltumu saņems izglītības iestādes un daudzdzīvokļu mājas bez būtiskiem parādiem

Šonedēļ, sākot no 20.septembra pakāpeniski tiks uzsākta apkures pieslēgšana Jēkabpils novada skolās un pirmsskolas izglītības iestādēs, informē Jēkabpils novada pašvaldības izpilddirektors Uldis Skreivers. Viņš norāda, ka apkures sezonas tiek uzsākta, ņemot vērā āra gaisa temperatūras pazemināšanos un saistībā ar iedzīvotāju lūgumiem.  

SIA “Jēkabpils siltums” informēja, ka uzņēmums tehniski ir gatavs nodrošināt siltumenerģijas piegādi ēkām Jēkabpils pilsētā. SIA "Jēkabpils Siltums" ražo un piegādā siltumenerģiju līdz patērētāja īpašumam, t.i. veic siltumenerģijas piegādi līdz ēkas ievadam, taču dzīvojamo māju iekšējos siltumtīklus neapkalpo.

Līdz ar to jautājumu par apkures nodrošināšanu jāvēršas pie mājas apsaimniekotāja, kurš pēc mājas kopīpašnieku lēmuma par apkures uzsākšanu veiks attiecīgas tehniskas darbības.

SIA JK Namu pārvalde informē, ka uzņēmuma pārvaldīšanā un apsaimniekošanā esošajām dzīvojamajām mājām, kurās iedzīvotāji par piegādāto siltumenerģijas pakalpojumu ir norēķinājušies no 100%-70%, apkures sezonu uzsāks pakāpeniski no 20.septembra.

Savukārt dzīvojamām mājām, kurās iedzīvotāji par piegādāto siltumenerģijas pakalpojumu ir norēķinājušies mazāk par 69%, apkures sezona tiks uzsākta ne ātrāk kā no 1.oktobra.

Avots: jekabpils.lv

Komentāri (0-6/6)

 • ES
  20.09.2022 21:20
  Uldi Skreiver, kuri iedzīvotāji ir lūguši? Kur var aplūkot iedzīvotāju sarakstu ar šādu lūgumu? Kur ir dabūjams dokuments ar iedzīvotāju lūgumiem? KoĒ
  Kur? Salašņu banda ir izdomājusi, ka savādāk Jēkabpils Siltums var zaudēt lielu peļņu neuzsākot sezonu, kā ierasts, jo kā zināms klimats kļūst siltāks un prasība pēc siltuma samazinās. Kur ir iedzīvotāju saraksti?
 • Biruta
  20.09.2022 18:41
  Paldies par pieslēgto apkuri, jūtos kā Eiropā. Patīkami ienākt dzīvoklī un sajust siltumu.
 • ES
  20.09.2022 15:12
  Iekrājumi ir sataisīti jaunai apkures sezonai?! Tad, ko čīkstat? 14'C-16'C ir optimālā temperatūra mājoklim. Vēsākā telpā un pieticībā cilvēks ilgāk dzīvo! Kad bija ārā trīsdesmit, tad vajadzēja midzeni vēdināt, nevis bezdēt dīvānā un tagad pīkstēt, ka tapetes pelē. Droši vien vinila mazgājamās tapetes, kuras neelpo.
 • Juze
  20.09.2022 11:18
  Vajag apkuri,diezgan pavēss dzīvokļos
 • Elīna
  20.09.2022 10:35
  Vajag gan apkuri! Ko teikt tad maziem bērniem , tas nav normali kad tev mājās tāds mitrums, logi tēk, tapetes melnas no pelējumiem. Mājas 14 gradi temperatūra, kāds 15.oktobris???
 • Andris
  20.09.2022 09:41
  Kāda apkure!!!?Jāsāk no 15.oktobra,jo jums jau vienalga,bet daudziem nav ko samaksāt,pateicoties ''JV''(Kariņš)nemākai vadīt VALSTI!!!?Pie Godmaņa nebija tik traki...!?

Atstājiet komentāru