2024.gada 21. aprīlis

Anastasija

Jēkabpilī uzsākta Andreja Pormaļa ielas pārbūve (FOTO)

26.jūlijā Jēkabpilī uzsākta Andreja Pormaļa ielas pārbūve un darbi tiks veikti pa posmiem. Šobrīd darbi uzsākti posmā no Mārtiņa Lutera ielas līdz Brīvības ielas rotācijas aplim un Dambja ielas posmā no Brīvības ielas līdz Andreja Pormaļa ielai. Autobraucējiem lūgums ņemt vērā, ka šajos posmos satiksme ir ierobežota.

Kā informēja Jēkabpils novada pašvaldības Attīstības pārvaldē, šī gada 14.jūnijā pašvaldība noslēdza vienošanos ar Valsts reģionālās attīstības aģentūru par valsts budžeta finansējuma piešķiršanu investīciju projekta “Pormaļa ielas pārbūve, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā” īstenošanai. Investīciju projekta mērķis ir veikt Andreja Pormaļa ielas pārbūvi, kas nodrošinās piekļuvi saimnieciskās darbības objektiem un pakalpojumiem, nodrošinot videi draudzīgu un vides ilgtspēju veicinošu teritoriālu izaugsmi un jaunu darba vietu radīšanu.

Būvdarbus A.Pormaļa ielā veic SIA “Ošukalns”. Kopējās investīciju projekta izmaksas ir 2 648 207,86 EUR (t.sk. būvdarbi, būvuzraudzība un autoruzraudzība), no kurām valsts budžeta finansējums ir 1 700 000,00 EUR un pašvaldības finansējums 948 207,86 EUR. Investīciju projekts tiks īstenots līdz 2023.gada 31.decembrim.

Avots: jekabpils.lv

Komentāri (0-1/1)

  • ES
    30.07.2022 23:14
    Uzrādiet līgumslēgšanas dokumentus!
    Man liekas, te ir pilnīgā purvā kurš velkās līdz Saiemai.

Atstājiet komentāru