2021.gada 24. janvāris

Eglons, Krišs, Ksenija

Jēkabpilī ielu un ietvju kaisīšana un sniega tīrīšana noris visas dienas garumā

Jēkabpilī ielu un ietvju kaisīšana un sniega tīrīšana noris visas dienas garumā

Jēkabpils pilsētas teritorijas apsaimniekotāja un ielu uzturētājs SIA “Jēkabpils pakalpojumi” sabiedrisko attiecību speciāliste Santa Kūlīte informē, ka ņemot vērā zemo gaisa temperatūru un intensīvo snigšanu, šodien, 30.novembrī, uzsākta ielu un ietvju kaisīšana, kā arī sniega tīrīšana visā pilsētas teritorijā. Darbi tika uzsākti agri no rīta un turpinās visas dienas garumā. Ielu braucamās daļas kaisīšana un tīrīšana tiek organizēta atbilstoši prioritārajām klasēm, sākot ar galvenajām jeb A klases ielām, pa kurām ir intensīvākā satiksmes plūsma un pa kurām kursē sabiedriskais transports, kā arī izglītības iestādēm piegulošās ielas.

Uzņēmums ievēro arī to, ka šosezon, ņemot vērā pilsētā notiekošos ielu remontdarbus un sekojot līdzi novirzītajai satiksmes plūsmai, attiecīgi ir mainījusies arī atsevišķu ielu prioritāte.

Tiek atgādināts, ka privātīpašumiem piegulošās ietves jātīra privātīpašniekiem, kā arī par daļu pilsētas teritorijas atbild namu pārvalde, vēl par daļu – “Latvijas Autoceļu uzturētājs”.

SIA ‘’Jēkabpils pakalpojumi” aicina visus satiksmes dalībniekus, kā arī gājējus būt uzmanīgiem ziemas sezonā. Mēs strādājam iedzīvotāju drošībai un komfortam, taču nespējam novērst visus bīstamos apstākļus.

Atstājiet komentāru