2020.gada 23. oktobris

Daina, Dainida, Dainis

Jēkabpils pilsētas pašvaldības darbinieki Pasaules talkā stāda kokus un veido parku (FOTO)

Šorīt Jēkabpils pilsētas pašvaldības kolektīvs pievienojās Pasaules talkas akcijai “Laimes koki” un teritorijā netālu no Zīlānu ielas iestādīja kokus, tādējādi paužot atbalstu cīņā ar klimata pārmaiņām un globālo piesārņojumu pasaulē. Šogad Pasaules talka Latvijā tiek rīkota jau trešo reizi. Iedzīvotāji aicināti iesaistīties talkas aktivitātes – gan ar apkārtējās vides sakopšanas darbiem, ko gan Latvijā ierasts darīt pavasara talkas laikā, gan ar jau tradicionālo koku sēšanas un stādīšanas akciju “Laimes koki”. 

✅Pasaules talkas dienā pilsētas pašvaldības darbinieki zaļajā zonā starp  Zīlānu ielu un Rēzeknes ielu  parkā iestādīja 93 kokaugus: piecu sugu kadiķus, ceriņus, kalnu priedes, egles, fizokarpus, grimoņus, pīlādžus, ozolus, kļavas, ābeles, segliņus, bērzus, lapegles. Tajā skaitā "Meža dienu 2020" ietvaros tiks iestādīti 35 dažādu sugu kadiķi. 

Tā kā pilsētā esošajam Ķieģeļu mikrorajonam tuvumā nav skvēru un parku, tādēļ, lai uzlabotu iedzīvotāju vides kvalitāti, jau trešo gadu tiek stādīti koki un krūmi Zīlānu ielas zaļajā zonā, kas lēnām veidojas par parku.

Foto un teksts Facebook/Jēkabpils

Atstājiet komentāru