2020.gada 1. decembris

Arnolds, Emanuels

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece Kristīne Ozola atklāja akciju "Iegriezt pasauli kopā!" (FOTO)

Ceturtdien, 16.jūlijā jaunajā Pump truck velotrasē Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece Kristīne Ozola atklāja akciju "Iegriezt pasauli kopā!". Uzrunājot jauniešus, vietniece rosināja katram aizdomāties par ilgtspējīgu sabiedrības veidošanu un personīgo atbildību, palīdzot citiem un neradot draudus nākamajām paaudzēm, portāla Radio1.lv redakciju informēja Jēkabpils pilsētas sabiedrisko attiecību nodaļa. Akcijas laikā notika iedvesmojošu FOTO STENDU atklāšana, radošās darbnīcas - hennas un seju apgleznošana, momentloterija "Labās domas pasaulei!", kā arī kopīga darbošanās aktivitātē "Kopā varam!"

Jauniešu ielu akciju "Iegriezt pasauli kopā!" organizēja Izglītības iniciatīvu centrs, sadarbībā ar Jēkabpils Bērnu un jauniešu centru. Iedvesmojošie stendi  tapuši projekta "Bridge 47" ietvaros, ar Jēkabpils pilsētas pašvaldības atbalstu.

Foto: Jūlija Ferčuka

Komentāri (0-3/3)

 • viesis
  17.07.2020 13:17
  Vai tiešam Jēkabpilī bērnu pasākumam jānotiek tik tuvu miskastēm?
 • Mamma
  17.07.2020 10:10
  Forši. Bērniem būs kur pavadīt brīvo laiku lietderīgi.
 • Tante
  17.07.2020 08:07
  Labāk būtu par savu personīgo atbildību domājusi, pie siles tikusi un tik slauc nodokļu maksātāju naudu. Šitā kundze nav īstais cilvēks kas var par atbildību un attīstību runāt.

Atstājiet komentāru