2020.gada 11. jūlijs

Leonora, Svens

No 5.maija mainīta transporta kustība Jēkabpilī, Viestura ielā

No 5.maija mainīta transporta kustība Jēkabpilī, Viestura ielā

No 5.maija sabiedriskā transporta maršruts Jēkabpilī, Viestura ielā tiks novirzīts uz Rūpniecības ielu, Jauno ielu, Viestura ielu un Jauno ielu, lai apbrauktu Viestura un Viesītes ielas satiksmes mezglu, portālu Radio1.lv informēja Jēkabpils pilsētas pašvaldības Būvniecības nodaļas Ceļu būvinženieris Edgars Dobelis. Jau ziņots, ka aprīļa pēdējā nedēļā uzsāka Viestura ielas pārbūvi. Būvdarbi norisinās Viestura un Viesītes ielu krustojumā un Viestura ielas posmā no Nameja ielas līdz Neretas ielai. Aprīļa beigās tika uzstādītas ceļa zīmes un sākās ielas seguma demontāža. Satiksme šajos posmos tika regulēta ar ceļa zīmēm un satiksmes regulētājiem. 

Viestura ielas pārbūve tiek veikta projekta "Viestura ielas, Draudzības alejas un Jaunās ielas degradēto teritoriju atjaunošana un publiskās infrastruktūras uzlabošana uzņēmējdarbības attīstībai" (Projekta identifikācijas Nr.5.6.2.0/18/I/020) īstenošanas ietvaros. Kustības shēmu skatīt ziņas pielikumā.

Edgars Dobelis aicina satiksmes dalībniekiem būt uzmanīgiem, ievērot uzstādītās ceļa zīmes un satiksmes regulētāju norādījumus!

Atstājiet komentāru