2020.gada 12. augusts

Klāra, Vizma

Jēkabpils domes deputāte Signe Bērziņa izstājas no partijas KPV LV

Jēkabpils domes deputāte Signe Bērziņa izstājas no partijas KPV LV

Jēkabpils domes deputāte Signe Bērziņa, kas pašvaldībā ievēlēta no partijas KPV LV un par deputāti kļuva pēc tam, kad Saeimā tika ievēlēts Kaspars Ģirģens, trešdien savā profilā sociālajā vietnē Facebook izplatījusi paziņojumu, ka izstājas no KPV LV.
Savā paziņojumā Signe Bērziņa raksta: “Šodien “KPV.LV” valdei esmu iesniegusi iesniegumu par izstāšanos no politiskās partijas “KPV.LV”. Šis lēmums nav nejaušs – pašlaik pildot Jēkabpils pilsētas domes deputātes pienākumus, esmu secinājusi, ka vieglāk un savai personiskajai pārliecībai par balsojumiem pilsētas domes sēdēs atbilstošāk man būs darboties kā pie partijām nepiederošai deputātei.”

Jau ziņots, ka aprīļa nogalē Signe Bērziņa kopā ar vēl citiem septiņiem opozīcijas deputātiem bija parakstījusi iesniegumu par domes priekšsēdētāja Raivja Ragaiņa atstādināšanu no amata, taču sēdēs, kad notika balsošana nepiedalījās. Savukārt pēc varas maiņas Jēkabpils domē, balsojumos viņa ieņēma līdzīgu nostāju kā tagadējā opozīcija.

Komentāri (0-6/6)

 • Agnesei
  17.05.2019 07:08
  Beidz liekuļot! Signe uzlika parakstu un atbildīgajās sēdēs noslēpās alā! Gļēvi
 • Agnese
  16.05.2019 21:19
  Ko var riet kā suņi. Laikam jāsien pie ķēdes. Jaunā deputāte pareizi dara- kā uzskatīs par pareizu, tā arī balsos. Neklausies, Signe. Suņi rej, bet nekož.
 • A
  16.05.2019 14:42
  Ko visi te aprej Signi?
  Ir savsprāts - negrib pakļauties spiedienam.
  Un par neapmeklētām sēdēm algu neviens nesaņem, ja kas.
 • Laima
  16.05.2019 08:01
  Gan jau zelta kalnus piesolija lai dabutu parakstu.A tagad paludz aizvakties.Ja nav smadzenu lai iet prom.
 • Igors
  15.05.2019 22:37
  Signe, zinu vienu Tev naudas vairāk ka prātiņa! Tas ko vecie buki Tev bore ir tikai muļķības un zelta kalnus sola! Ja esi mazliet domājoša noliec mandātu un ļauj partijai aizstāvēt savu godu!
 • Haris
  15.05.2019 21:40
  Sāc strādāt! Apmeklē sēdes, savādāk par ko algu saņem?

  Ļoti žēl vispār, ka tāds cilvēks nokļuvis domē, jo nav sava viedokļa un viss iepriekš teiktais ir vējā

Atstājiet komentāru