2020.gada 24. septembris

Agris, Agrita

Ugunsgrēkā Jēkabpils novadā gājis bojā cilvēks, tiek skaidroti notikušās ugunsnelaimes apstākļi

Ugunsgrēkā Jēkabpils novadā gājis bojā cilvēks, tiek skaidroti notikušās ugunsnelaimes apstākļi

Ugunsgrēkā Jēkabpils novadā gājis bojā cilvēks, portālu Radio1.lv informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD). Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 31 izsaukumu – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, astoņus uz glābšanas darbiem, bet deviņi izsaukumi bija maldinājumi.

Otrdien pulksten 9.07 ugunsdzēsēji steidzās uz izsaukumu Jēkabpils novadā, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju ceļa malā dega dzīvojamā māja.

Glābēji konstatēja, ka notikuma vietā ar atklātu liesmu deg vienstāva dzīvojamā māja pilnā 150m2 platībā. Dzēšanas darbu laikā ugunsdzēsēji ēkā atrada vienu bojāgājušo.

Pulksten 18.32 tika saņemts izsaukums uz Kuldīgas novada Gudenieku pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg vienstāva dzīvojamā māja 100m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējies viens cilvēks.

Aizvadītajā diennaktī glābēji devās arī uz izsaukumiem, kur dega atkritumi, lifta elektromotors, jumta konstrukcija un siltinājums, sodrēji ēku dūmvados, bez uzraudzības uz ieslēgtas plīts atstāts piededzis ēdiens, vieglā automašīna un skaidas ražošanas ēkā.

Atstājiet komentāru