2020.gada 22. janvāris

Austris

Viesītes kultūras pilī notiks ugunsdzēsības taktiskās mācības

Viesītes kultūras pilī notiks ugunsdzēsības taktiskās mācības

Otrdien, 30.jūlijā, plkst. 12.00 Viesītes kultūras pilī un tās teritorijā notiks ugunsdzēsības taktiskās mācības. Mācību scenārijs paredz, ka Viesītes kultūras pilī uz koncertzāles skatuves mēģinājuma laikā izceļas ugunsgrēks un veidojas spēcīgs sadūmojums. Iestādes darbinieki, kas pamana ugunsgrēka izcelšanos, par notikušo ziņo, zvanot uz 112, un organizē cilvēku evakuāciju no telpām. 

Mācībās piedalīsies Viesītes, Neretas, Aknīstes un Jēkabpils ugunsdzēsēji glābēji. Šo praktisko mācību mērķis ir pārbaudīt ugunsdzēsēju glābēju iemaņas, kā arī praktizēties ugunsgrēku dzēšanas un glābšanas darbu vadīšanā un veikšanā sabiedriskos objektos.

VUGD aicina iedzīvotājus nesatraukties, ja redzama ugunsdzēsības transporta kustība un ugunsdzēsēju glābēju darbošanās uzņēmuma teritorijā. Mācību laikā sadūmojuma radīšanai tiks izmantots dūmu ģenerators. VUGD atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un iespējamo uztraukumu, kuru varētu radīt pamanītais sadūmojums!

Plašākai informācijai:
Agrita Vītola
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore

Atstājiet komentāru