2020.gada 26. maijs

Eduards, Edvards, Varis

Atlaista Preiļu slimnīcas valde

Atlaista Preiļu slimnīcas valde

Ceturtdien Preiļu slimnīcas kapitāldaļu turētāju kopsapulcē atlaista slimnīcas valde, informē sabiedrisko mediju portāls lsm.lv Kopsapulcē tika skatīti jautājumi par slimnīcas 2018.gada pārskata apstiprināšanu, peļņas izlietošanu un vēl citiem jautājumiem. Kā apliecināja Preiļu novada domes priekšsēdētāja Maruta Plivda, kas ir slimnīcas kapitāldaļu turētāja, radās neskaidrības un bažas par slimnīcas valdes darbu, tāpēc tika nolemts, ka to nepieciešams atlaist.

Valdi līdz šim veidoja trīs locekļi. Slimnīcā ir ievēlēta jauna pagaidu valdes priekšsēdētāja Skaidrīte Žukova.

Sapulcē nebija ieradusies atstādinātā slimnīcas valdes priekšsēdētāja Iveta Stare, kura iepriekš stāstīja, ka sadarbība ar domi nav pozitīva.

Iemeslus kādēļ slimnīcā atlaista valde uzskaitīja Preiļu novada domes priekšsēdētāja Plivda:

"Slimnīcas apgrozījums pagājušā gadā bija nedaudz virs trim miljoniem, un savukārt izdevumu pozīcijā "Citi izdevumi" ir vairāk nekā pusmiljons eiro, un nav konkrēta atšifrējuma. Tālāk valde ir pārkāpusi savas pilnvaras. Tika izveidota Rehabilitācijas nodaļas filiāle Varakļānos, bet kapitāla daļu turētāji netika par to informēti. Un arī šodien darba kārtībā bija jautājums par SIA "Preiļu slimnīca" Rehabilitācijas nodaļas Varakļānu filiāles ierakstīšanu komercreģistrā. Kāpēc Preiļu slimnīcai ir jāver filiāli ar ierakstīšanu - praktiski jauns uzņēmums komercreģistrā Varakļānos.

Vēl arī vairāki citi jautājumi, kur valde diemžēl nevarēja paskaidrot - gan kuponus, kas tika izsniegti uz medicīnas fitnesa centru, kā viņi radušies, kā arī dāvanu kartes, kas nav reģistrētas grāmatvedībā."
Tuvākajā laikā tiks sludināts jauns valdes locekļu konkurss. Un kā norāda Maruta Plivda, tiks lemts, vai slimnīcai nepieciešami trīs valdes locekļi, vai, iespējams, tikai viens.

Avots: lsm.lv

Komentāri (0-1/1)

  • Re re
    10.05.2019 16:00
    Arī Preiļu slimnīcā nemierīgi, ne tikai Jēkabpilī.

Atstājiet komentāru