2019.gada 24. aprīlis

Nameda, Ritvaldis, Visvaldis

Mainīsies maršrutu Aizkraukles autoosta-Aizkraukles pagasts un Preiļi-Jēkabpils autobusu grafiki

Mainīsies maršrutu Aizkraukles autoosta-Aizkraukles pagasts un Preiļi-Jēkabpils autobusu grafiki

No 1.februāra mainīsies maršrutu Aizkraukles autoosta-Aizkraukles pagasts un Preiļi-Jēkabpils autobusu kursēšanas grafiki, informēja SIA "Autotransporta direkcija" pārstāve Lilita Pelčere.

Aizkraukles pagasts, kas no pieturvietas "Aizkraukles pagasts" izbrauc plkst.7.40, turpmāk pasažieru apmaiņu nodrošinās pieturvietā "Mēness iela", savukārt Aizkraukles autoostā autobuss vairs neapstāsies.

Saistībā ar ātruma palielināšanu starp pieturvietām, kā arī lai pasažieri paspētu pārkāpt no autobusa uz vilcienu un turpinātu ceļu uz Rīgu, maršruta Nr.7867 Preiļi-Jēkabpils reiss, kas tiek uzsākts Preiļu autoostā plkst.6.05, galapunktā tiks noslēgts plkst.7.25 nevis kā līdz šim plkst.7.45. Savukārt pieturvietā "Līvānu stacija" autobuss pasažieru apmaiņu veiks plkst.6.47 nevis kā līdz šim plkst.6.54.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu. Direkcija atgādina, ka sabiedriskā transporta reisu skaitu un laikus nosaka pasažieru plūsma, savukārt statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem Autotrasnporta direkcija aicina pasažierus ziņot kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Atstājiet komentāru