2025.gada 30. oktobris

Nadīna, Ulla

Mums raksta: Izmantojot labierīcības, Kena parka tualetes durvis no iekšpuses nav iespējams aizslēgt

Radio1.lv pirms vairāk kā mēneša 27.septembrī saņēma jēkabpilieša Artura L. Vēstuli, kurā viņš vērsa uzmanību, ka Kena parka tualetes durvis, izmantojot labierīcības, no iekšpuses nav iespējams aizsēlēgt.

“Vēlējos painformēt par Jēkabpils Kena parka publisko tualeti. Varbūt (ir cerība), ja taps posts (raksts), iespējams, kaut kas tiks darīts lietas labā. Jau mēnešiem ilgi tiek novērota problēma, ka nevienas no tualetes durvīm, to apmeklējot, nav iespējams aizslēgt, nekāda privātuma, roku žāvētājs arī nestrādā. Tūkstošiem eiro lielais projekts ir pārvērties vienkārši par “miskasti”. Pat, kad tie āķīši (krampīši) vēl tur bija, no ārpuses varēja nedaudz paraut durvis un tās vienkārši tika atvērās. (Krampīši neturēja) Vīriešiem vēl nu pus bēdas, bet kā būt sievietēm tādā brīdī? Nedomāju, ka tā ir patīkama sajūta....”

Par Artura aktualizēto problēmu informējām Attīstības pārvaldes pašvaldības Infrastruktūras nodaļas vadītāju Aināru Skromānu un lūdzām informēt, kad tualetes durvīm pieliks drošas slēdzenes vai izturīgākus krampīšus. Pēc vairākkārtējiem atgādinājumiem, atbildi saņēmām 23.oktobrī.

“Par Kena parka tualeti. Diemžēl durvis un tualetes inventārs regulāri tiek bojāts. Kena parka tualeti dienas laikā uzkopj vairākas reizes un konstatējot kādus bojājumus, SIA “Jēkabpils pakalpojumi” cenšas nekavējoties novērst bojājumus. Kena parka tualetes uzturēšana un uzkopšana ir nodota pašvaldības uzņēmumam SIA “Jēkabpils pakalpojumi”,” paskaidroja Ainārs Skromāns.

Radio1.lv šonedēļ sazinājās ar SIA “Jēkabpils pakalpojumi” vadītāju Mārtiņu Gluhu. Viņš sacīja, ka par šādu problēmu nebija informēts un solīja, ka šīs nedēļas laikā Kena parka tualetes durvīm pieliks drošākas slēdzenes, lai cilvēki, izmantojot labierīcības, būtu droši, ka netiks negaidīti pārsteigti no citas personas.

Aculiecinieka foto

Komentāri (0-3/3)

  • Artūrs
    30.10.2025 17:17
    Kas tās tonēts demolē jaunieši viņa ar demolē
  • Goda vārds
    30.10.2025 12:50
    Tās Skromāna atbildes vienkārši iespārda. Absolūti neliekas ne zinis par saimniekošanu. Atrunas un vienīgi atrunas. Kam šitādu datbinieku pietura?
  • Jēkabpilietis
    30.10.2025 12:38
    Zelta tualetei pazudusi zelta atslēdziņa.

Atstājiet komentāru