2023.gada 22. marts

Dziedra, Tamāra, Gabriels, Gabriela

Latvijas- Lietuvas rallijkrosa čempionāta piektais posms 27. augustā Jēkabpils novada Biržos

Augusta mēnesis Jēkabpils novadā noslēgsies ar gada gaidītāko pasākumu autotrasē “Baroni”, Latvijas - Lietuvas rallijkrosa čempionāta piektais posms. Arī šogad Salas novada Biržos autotrasē “Baroni” pulcēsies pazīstami sportisti un sniegs skatītājiem aktīvu, atraktīvu un autosporta piepildītu sestdienu. 

Dalībnieku reģistrācija rit pilnā sparā, bet tiek prognozēts, ka braucēju sastāvs gaidāms iespaidīgs, jo cīņas par sezonas augstāko pakāpienu norit visas sezonas garumā. Šajā gadā dalībnieku skaits klasēs ir audzis un sportisti atgriezušies spēcīgāki. 

Neilgi pirms sacensībām Baronu trase piedzīvojo pārmaiņas. “Rūpējoties par trases drošību, pārbūvēts trases nožogojums pirmajā līkumā, izmainīti tramplīni, to vietā izveidojot negatīvus līkumus. Ticis izmainīts arī trases lēnākais līkums, kopumā trasei paliekot ātrākai. Svarīgs jaunums ir arī tas, ka  ierastais Joker aplis atradīsies pavisam citā vietā.  Rīkotāji sola, ka šīs sacensību dienas aktivitāšu klāstu bagātinās ne tikai dinamiskas auto sacīkstes, bet arī citas izklaides gan pieaugušajiem, gan arī mazākajiem sacensību apmeklētājiem,” teic rallijkrosa braucējs, biedrības “SKN Sports” pārstāvis Reinis Nitišs. 

Sacensību programma:

Sestdiena, 27.augusts
9:00    Sacensību atklāšanas ceremonija
9:20    Sacensību starts
    1., 2. kvalifikācijas braucienu sērija
     3. un 4. kvalifikācijas braucienu sērija
    Pusfinālu braucieni
    Fināls
    Apbalvošanas ceremonija

Ieejas biļetes sākot no 22.augusta būs iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā “Astarte Nafta” degvielas uzpildes stacijās Biržos, Jēkabpilī, Viesītē un Aknīstē. Iepriekšpārdošanas biļešu cena būs 10 EUR. Ieejas maksa sacensību dienā - 12 EUR. Pensionāriem biļetes cena iepriekšpārdošanā un sacensību dienā tikai 5 EUR. Bērniem, augumā līdz 1,5 m un 1.grupas invalīdiem – ieeja pasākumā bez maksas. 

26. augustā autotrasē “Baroni”, norisināsies oficiālā treniņu diena pirms otrā sacensību posma, dalībnieku reģistrācija atvērta www.rallycross.lv.

Dalībnieku reģistrācija atvērta www.rallycross.lv, turpat iespējams sekot līdzi jaunumiem. Informāciju meklē arī sociālajos tīklos Facebook.com/ @rallycross.lv, @sknsports un Instagram.com / @rallycross.lv.

Latvijas - Lietuvas Rallijkrosa čempionāta 5. posmu atbalsta Astarte Nafta, sacensības organizē: SKN Sports, Rallycross.lv un Jēkabpils novads, pasākuma oficiālais radio: Radio1 

Ieva Lapiņa, Biedrība “SKN sports”

Atstājiet komentāru