2021.gada 14. maijs

Aivita, Elfa, Elvita, Krišjānis

Noklausies! Prāta vētra, Dons un Intars Busulis radījuši himnu mīlestībai – 'Piedošana' (VIDEO)

  • 30 marts 2021 --

Grupa "Prāta vētra" kopā ar dziedātājiem Donu un Intaru Busuli vienojušies kopīgā dziesmā "Piedošana", ko paši sauc par iedevsmojošu himnu mīlestībai.

Kopīgā trio idejas autors ir dziedātājas Dons. "Paldies Artūram par iniciatīvu", saka Intars Busulis. "Prieks un gods dziedāt šādā sastāvā. Citējot manu mīļoto meiteni, spēcīga ir gan dziesma, gan pats fakts, ka visi esam satikušies kopīgā skaņdarbā."

"Interesanti, ka dziesma faktiski tapa jau pirms gada, bet pandēmija darīja savu un sapratām, ka dziesmas izdošana uz laiku jāpārceļ," turpina Renārs Kaupers.

Dziesmu sarakstījuši visi iesaistītie mūziķi un viņi saka lielu paldies ikvienam, kas palīdzēja šim ierakstam tapt.

"Piedošana ir māksla, kuru mēs mācāmies visu dzīvi. Reizēm šķiet, ka nupat jau būsim iemācījušies, bet nāk jauni pārbaudījumi un atkal jāsāk viss no jauna," rezumē Dons.

Dziesmas teksta video veidojis baltkrievu mākslinieks Vasilijs Ļihtorovičs.

Ieraksts tapis Dj Rudd ierakstu studijā "Full Clip", producents KIms Venerstrēms (Kim Wennerstrom, "Kims Lab"), izdevēji – "Dons Music", "DeBusul Music" un "Brainstorm Records Company".

"Piedošana" no 30. marta pieejama visos straumēšanas servisos un "Youtube", kā arī Jēkabpils Radio 1 ēterā (radio frekvences Jēkabpils 107.0 FM, Preiļi 91.6 FM).

Atstājiet komentāru