2020.gada 28. oktobris

Antoņina, Ņina, Ninona, Oksana

Skaļās lasīšanas reģionālajā finālā uzvar Salas vidusskolas skolniece Lauma Kalniņa (FOTO)

22.septembra rītā, Krustpils Kultūras namā, norisinājās "Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības" reģionālais fināls. Dalībnieki bija ļoti rūpīgi gatavojušies, pieaicinājuši sev labākos atbalstītājus un sacensība varēja sākties. Lai kliedētu uztraukumu, dalībniekus priecēja, uzmundrināja un nomierināja Sintija Skrūzmane ar pasakaini skaistu muzikālo priekšnesumu.

Dalībniekus vērtēja Krustpils kultūras nama vadītāja Inta Ūbele, rakstniece un publiciste Anna Skaidrīte Gailīte, laikraksta "Brīvā Daugava" korespondente Ilze Bičevska.

Kā sacensībā pieklājas - uzvarētājs ir tikai viens. Un ceļazīmi uz sacensību Rīgā, šo sestdien, saņēma Lauma Kalniņa no Salas vidusskolas. Lauma lasīja fragmentu no Kristīnas Olsones grāmatas "Stikla bērni". Otro vietu ieguva Dārta Ivanova no Jēkabpils 2.vidusskolas.

Kopā reģiona finālā piedalījās 6 dalībnieki no Krustpils pamatskolas, Salas vidusskolas, Jēkabpils 2.vidusskolas un Dignājas pamatskolas.

Paldies dalībniekiem par sagatavošanos, bibliotekāriem, skolotājiem un vecākiem par līdzi jušanu, atbalstīšanu un iedrošināšanu!

Apsveicam uzvarētāju un turam īkšķus 26.septembrī, kad Lauma pārstāvēs Jēkabpils reģionu valsts finālā Rīgā!

Ilona Švābe,
Jēkabpils Galvenās bibliotēkas
Bērnu literatūras nodaļas vadītāja

Atstājiet komentāru