2020.gada 26. septembris

Gundars, Knuts, Kurts

Jēkabpils Galvenā bibliotēka no novembra darba dienās apmeklētājiem atvērta stundu agrāk

Jēkabpils Galvenā bibliotēka no novembra darba dienās apmeklētājiem atvērta stundu agrāk

Lai uzlabotu bibliotēkas pakalpojuma pieejamību no 1. novembra Jēkabpils Galvenās bibliotēkas Lasītāju apkalpošanas nodaļai ir izmaiņas darba laikā. Turpmāk tā būs atvērta stundu agrāk nekā bija līdz šim. Darba dienā bibliotēka ir atvērta jau no plkst. 11.00-19.00 (iepriekš no 12 -19), sestdienās bibliotēka strādā no pulksten 10.00-16.00, svētdiena – brīvdiena.

Jēkabpils Galvenās bibliotēkas vadītāja Zinaīda Rabša informē, ka šogad bibliotēkā ieviestas arī citas kvalitatīvas pārmaiņas. Bibliotēkai tapusi jauna mājaslapa, kurai uzlabota navigācija, un tā ir labāk strukturēta, atvieglojot informācijas ieguvi. Apmeklējot Jēkabpils Galvenās bibliotēkas mājaslapu www.jgb.lv , jūs varat gūt informāciju par bibliotēku darba aktualitātēm, redzēt visu reģiona bibliotēku kontaktinformāciju un darba laikus, kā arī izmantot reģiona kopkatalogu. Tajā atspoguļots visu publisko bibliotēku krājums, savukārt novadpētniecības datu bāzē pieejama plaša informācija ar pilntekstiem un attēliem par nozīmīgiem reģiona cilvēkiem, kā arī kultūras un vēstures notikumiem.
 
No šī gada visiem Latvijas publisko bibliotēku lietotājiem tiek piedāvāts jauns, inovatīvs pakalpojums – iespēja bez maksas lasīt e-grāmatas tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā, izmantojot interneta vietni https://3td.lv. Par lietotājvārda un paroles saņemšanu ir jāinteresējas savā tuvākajā bibliotēkā, jo šo pakalpojumu var izmantot tikai bibliotēkās reģistrēti lietotāji, saņemot autorizācijas datus.

Sadarbībā ar Latvijas Neredzīgo bibliotēku, Jēkabpils galvenā bibliotēka piedāvā iespēju klausīties audiogrāmatas, ja redzes izmaiņu dēļ ir apgrūtināta lasīšana. 

Savukārt tiem, kuriem ir grūti pašiem nokļūt bibliotēkā, sazinoties ar to, ir iespēja vienoties par grāmatu piegādi mājās.
 
Zinaīda Rabša uzsver, ka bibliotēkā ir pieejams plašs grāmatu piedāvājums un periodisko izdevumu klāsts - 53 žurnāli un 11 avīzes, kas paredzēts dažādiem vecumiem un interesēm.

Atstājiet komentāru