2020.gada 19. februāris

Zane, Zuzanna

Nakts pikniks Koncerts “Mūzika kokos” pārcelts uz Jēkabpils Tautas namu

Nakts pikniks Koncerts “Mūzika kokos” pārcelts uz Jēkabpils Tautas namu

Ņemot vērā laikapstākļu prognozes un iespējamo oranžo brīdinājumu piektdienas vakarā, nakts pikniks mūzika kokos tiek pārcelts uz Jēkabpils tautas nama telpām plkst. 20.00. Nakts pikniks “Mūzika kokos”, kas, turpinot pagājušajā gadā iesāktās tradīcijas, bija paredzēts Kena parkā piektdienas vakarā plkst. 22.00, ņemot vērā laika prognozes, kas nemainīgi sola lielu vētru, zibens un pērkona negaisu, skatītāju un mākslinieku drošības nolūkos tiek pārcelts uz Jēkabpils Tautas namu plkst. 20.00.

Pasākuma organizatori un grupa “Bur Mani”, kas muzicēs šajā vakarā kopā ar Elzu Rozentāli apstiprina, ka tas nemainīs pasākuma burvību un muzikālo kvalitāti. Aicinām Jēkabpils pilsētas svētku atmosfēru radīt kopā.

Gaidīsim Jūs visus piektdienas vakarā, 5. jūlijā plkst. 20.00 Jēkabpils Tautas nama lielajā zālē.

Šajā vakarā koncertēs grupa “BUR MANI”, kuras mākslinieciskās koncepcijas pamatā ir apvienot veco pasauli ar jauno, radot mūziku etnodžeza stilā. Grupas iecere radīt mūsdienīgi spēcīgu un dzīvu skanējumu, aizstājot tradicionālos folkloras instrumentus un harmoniskos risinājumus ar latviešu tautas tradicionālās dziedāšanas un pasaules ritmiskās mūzikas vokālo manieru kombināciju apvienojumā ar bungu, perkursiju un kontrabasa definētām pulsācijām, elektriskās ģitāras plašumu un bezgalīgajām elektroniskajām iespējām. Grupa jau nākamā gada pavasarī izdos jauno albumu. Grupas sastāvā muzicē Elza Rozentāle, Kaspars Kurdeko, Toms Poišs un Kaspars Vizulis.

Pasākums bez ieejas maksas.

Atstājiet komentāru