2020.gada 2. decembris

Meta, Sniedze

Jaunieši aicina piedalīties nakts orientēšanās pārgājienā “Atver acis - ej un cīnies”

Jaunieši aicina piedalīties nakts orientēšanās pārgājienā “Atver acis - ej un cīnies”

10.augusta vakarā aicinām Tevi kopā ar draugiem doties vasaras aizraujošākajā piedzīvojumā – nakts orientēšanās pārgājienā “Atver acis - ej un cīnies”. Maksimālais pārgājiena garums var sasniegt 45 kilometrus, bet katrs dalībnieks pats izvēlas maršrutu uz kontrolpunktiem, kā arī izvērtē noieto kilometru skaitu. Aicināsim katru komandu izvērtēt savu spēju robežas, ja pārgurums ņems virsroku, droši varēs doties uz finišu Zasas kultūras namā un sagaidīt pārējās komandas. Kilometrus neskaitīsim, bet finišā ar karstu tēju un brokastīm sagaidīsim vēlākais līdz plkst. 5.00 no rīta. 

Sestdienas vakara plāns:

Sākot no plkst. 20.00 gaidīsim komandas četru cilvēku sastāvā  Zasas kultūras namā, lai reģistrētos un sagatavotos startam. Komanda pati nodrošina katru dalībnieku ar atstarojošo vesti!

Plkst. 21.00,pēc instruktāžas, izsniegsim kartes un piedzīvojums varēs sākties!

Līdz plkst. 5.00 darbosies 8 lielie kontrolpunkti, kā arī būs sagatavoti dažādi uzdevumi, lai ejot nekļūst garlaicīgi. Maršruts aptuveni 12 km rādiusā ap Zasas pagasta centru.

Starts un finišs Zasas kultūras namā! 

Komandas, kuras būs sakrājušas vis vairāk punktu tiks apbalvotas ar vērtīgām balvām, ar kuru palīdzību šo vasaru varēs padarītu vēl piedzīvojumiem bagātāku. 

PIETEIKŠANĀS LĪDZ 9.AUGUSTAM: https://forms.gle/7ivRB5tr1Q7dv1Ey6

Ar pārgājiena nolikumu var iepazīties Jēkabpils novada jauniešu facebook lapā :
https://www.facebook.com/events/352859472058735/

Jēkabpils novada brīvprātīgo jauniešu grupa sadarbībā ar biedrību “EKO Selonia” ir noslēgusi līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Eiropas Savienības programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” Solidaritātes projekta “Atver acis – ej un cīnies” īstenošanu laika posmā no 01.06.2019. – 31.08.2019.
Projekta īstenošanas mērķis ir paaugstināt vietējās kopienas aktivitāti un veicināt vienlīdzību, popularizējot aktīvu dzīvesveidu jauniešu, kā arī vietējo iedzīvotāju vidū. Projekta idejas iniciatori ir 5 Jēkabpils novada jaunieši, kuri ir aktīva un veselīga dzīvesveida atbalstītāji. Jaunieši aktīvi darbojas dažādu iniciatīvu realizēšanā un vēlas motivēt un iedvesmot cilvēku sev apkārt rīkoties.

Projekts “Atver acis – ej un cīnies” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu

Atstājiet komentāru