2021.gada 19. janvāris

Alnis, Andulis

Norisināsies 16.jauniešu konference “VEIKSMES KODS”

Norisināsies 16.jauniešu konference “VEIKSMES KODS”

13.decembrī no plkst 11.00 līdz 15.00 Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā notiks Jēkabpils pilsētas 16. jauniešu konference “VEIKSMES KODS”. Uz konferenci tiek aicināti 8.-12.klašu jaunieši no pilsētas un tuvāko novadu skolām.

Dienas gaitā jauniešiem būs iespēja darboties 6 darba grupās, kuras vadīs  eksperti:  latviešu poproka un elektroniskās mūzikas grupas “Triānas Parks”  dalībniece Agnese Rakovska, jauniešu studijas „BaMbuss” vadītāja  Līga Siliņa, “TeaTree”  improvizācijas teātra vadītāja un dibinātāja Mairita Strūberga ,biedrības "Jēkabpils NVO resusru centrs" brīvprātīgā darba projekta vadītāja, jaunatnes darbinieks Evelīna Elksnīte, Jēkabpils sporta centra sporta speciāliste Dace Valtere,  latviešu mūziķis, dzejnieks, mūzikas un tekstu autors un RigaTV24 raidījuma "Rampas Ugunis" vadītājs Andris Kivičs.

Konferences darba grupās tiks apskatītas tādas tēmas, kā līderība, harizma, brīvprātība, kustība, komunikācija, uzdrošināšanās un kopīgi tiks rasta atbilde uz jautājumu, kas ir veiksmes kods?!

Jaunieši tiek aicināti sagatavot mājasdarbu - atraktīvas prezentāciju formā, kurā tiktu atspoguļota dalībnieku izpratne par konferences tēmu.

Pieteikšanās konferencei notiek līdz 11.decembrim, aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot to uz e-pastiem: elina.puke@gmail.com, vai lilija.razinska@inbox.lv

Papildus informācija, rakstot elina.puke@gmail.com, vai lilija.razinska@inbox.lv

Konferenci organizē: Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību.

Atstājiet komentāru