2021.gada 17. septembris

Vaira, Vairis, Vera

Aizvadīts pirmais ikmēneša sarunu cikla jauniešiem “Kāpiens” pasākums

Aizvadīts pirmais ikmēneša sarunu cikla jauniešiem “Kāpiens” pasākums

Piektdien, 1. decembrī, Jēkabpils Tautas namā notika pirmā tikšanās jauniešiem, sarunu cikla “Kāpiens” ietvaros. Tajā jauniešiem neformālā gaisotnē bija iespēja iepazīt Radio Pieci.lv raidījuma “Pieci klausās” producenti Karmenu Stepanovu no Rīgas. Karmena Stepanova Jēkabpils jauniešiem izstāstīja kas ir radio producents, kāda ir darba ikdiena, kā kļūt par DJ un kādi ir šī profesionāļa pienākumi, kā arī sniedza iespēju ielūkoties Radio Pieci aizkulisēs, demonstrējot video.

Sākot ar šī gada decembra mēnesi līdz pat 2018. gada beigām, par godu Latvijas simtgadei, Jēkabpils jauniešu klubs “13. pirmdiena” sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību organizē ikmēneša sarunu ciklu “Kāpiens”. Sarunu cikla mērķis ir jauniešiem neformālā gaisotnē iepazīt radošas un iedvesmojošas personības Latvijā un Jēkabpilī, kā arī uzzināt dažādu profesiju aizkulises.

Nākošais sarunu cikla “Kāpiens” pasākums gaidāms 2018. gada janvārī. Sīkāka informācija pieejama Jēkabpils jauniešu portāla www.jekabpils-jauniesi.lv sadaļā "SARUNU CIKLS KĀPIENS".

“Kāpiens” līdz savam mērķim, līdz vietai, kur atrodamies šobrīd. “Kāpiens”, kas mūs vēl sagaida, lai nokļūtu, kur vēlamies būt.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Gādmane
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Jaunatnes lietu speciāliste
Tālr. +371 25906344
ieva.gadmane@jekabpils.lv

Atstājiet komentāru