2021.gada 28. jūlijs

Cecīlija, Cilda

RTU Attīstības fonds izsludina prakses stipendiju konkursu

RTU Attīstības fonds izsludina prakses stipendiju konkursu

Lai veicinātu studentu praktisko iemaņu papildināšanu un jaunu zināšanu apguvi izvēlētajā studiju jomā, kā arī izpratni par darba tirgu, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fonds sadarbībā ar vadošajiem nozaru uzņēmumiem aicina Latvijas augstskolu studentus un vidējo profesionālo izglītības iestāžu audzēkņus pieteikties prakses stipendiju konkursam «Pierādi sevi vasarā!».

Jauniešiem ir iespēja konkursa kārtībā iegūt prakses vietas nozares vadošajos uzņēmumos, kā arī 300 EUR ikmēneša stipendiju diviem vasaras mēnešiem – jūlijam un augustam. Pretendenti, kuru studiju specialitāte atbilst piedāvāto prakses vietu aprakstiem, aicināti līdz 14. maijam aizpildīt elektronisko pieteikuma anketu RTU Attīstības fonda mājaslapā — goo.gl/q55cgp.

Konkursa izvērtēšanas komisija izskatīs pieteikumus un piemērotākos pretendentus aicinās uz klātienes intervijām, kurās piedalīsies arī uzņēmumu pārstāvji. Lēmumu par konkursa uzvarētājiem, kuri iegūs apmaksātās prakses vietas, izvērtēšanas komisija pieņems ne vēlāk kā divu nedēļu laikā pēc notikušajām klātienes intervijām.

«RTU Attīstības fonds kopā ar sadarbības partneriem vasaras prakšu konkursu organizē jau piekto gadu. Esam gandarīti, ka dažādās jomās studējošajiem varam dot iespēju spert pirmos soļus savas profesionālās karjeras veidošanā. Piedaloties konkursā, students vasarā ne vien iegūst vērtīgu pieredzi, bet arī saņem stipendiju,» saka RTU Attīstības fonda izpilddirektors Artūrs Zeps.

Pozitīvi par konkursu «Pierādi sevi vasarā!» izsakās arī viena no pagājušā gada dalībniecēm Mairita Ezeriņa: «Šī bija lieliska iespēja praktiskā veidā pārbaudīt mācību iestādē apgūtās teorētiskās zināšanas. Praksē pavadītais laiks paliks atmiņā tikai ar tām labākajām emocijām. Esmu gandarīta par RTU Attīstības fonda piedāvāto iespēju, kas deva man ne tikai labu pieredzi, bet arī vērtīgu ierakstu CV.»

Prakses vietas šovasar piedāvā uzņēmumi SIA «Selva Būve», SIA «Rīgas ūdens», SIA «Kvist», SIA «Out Loud», SIA «PrimeraAir Nordic», SIA «Autobrava», SIA «Baltijas sporta auto», UAB Inter Krasta Latvijas filiāle.

Papildu informācija:

Edgars Ozolnieks

RTU Attīstības fonda projektu vadītājs

Tālr. 29421812

E-pasts: Edgars.Ozolnieks@rtu.lv

 

 

Atstājiet komentāru