2020.gada 4. jūlijs

Sandis, Uldis, Ulvis

Jēkabpils Jauniešu dome pieredzes apmaiņā apmeklē Siguldu

Jēkabpils Jauniešu dome pieredzes apmaiņā apmeklē Siguldu

Piektdien 31.martā Jēkabpils pilsētas pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste un pārstāvji no Jēkabpils Jauniešu domes devās uz Siguldu, kur notika tikšanās ar jauniešiem un jaunatnes lietu speciālistiem no Siguldas, Saulkrastiem, Ikšķiles, Ogres, Cēsīm un Valmieras. Tikšanās notika projekta “3D” (Domā Domas Domē) ietvaros. Sadraudzības pēcpusdienas mērķis bija savstarpēja iepazīšanās, pieredzes apmaiņa, savas pilsētas jauniešu domes prezentēšana un sadarbības veidošana.

Tikšanās notika Siguldas jauniešu iniciatīvu centrā “Mērķis”. Viens no uzdevumiem bija pārrunāt kāda ir motivācija jauniešiem līdzdarboties pašvaldības aktivitātēs, organizēt pasākumus, akcijas un piedalīties brīvprātīgajos darbos. Jēkabpils jauniešu domes pārstāvji- Ralfs Siliņš, Nauris Ancāns un Valērija Rudikina- klātesošajiem prezentēja video un foto materiālus no iepriekš organizētiem pasākumiem, kā arī dalījās pieredzē, iespaidos un tajā, ar ko nodarbojas Jēkabpils jauniešu dome, un kā “atdzīvina” savas oriģinālās idejas. Izstāstīja ko Jēkabpilī dara jaunieši, kā attīsta savus talantus un kur jaunieši visbiežāk sastopami.

Vislielākais ieguvums, protams, ir jauni paziņas, kā arī iespēja uzzināt, kā strādā jauniešu domes citur Latvijā, kādus pasākumus organizē, un kā realizē savas idejas. Sadarbībā ir spēks, un ar savu gūto pieredzi jādalās, lai rastu jaunas idejas un turpinātu attīstīt sava darba kvalitāti.

Atstājiet komentāru