2020.gada 4. jūlijs

Sandis, Uldis, Ulvis

Tikšanās ar Daugavpils novada un Beverīnas novada jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem

Tikšanās ar Daugavpils novada un Beverīnas novada jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem

Trešdien, 15.martā, notika Jēkabpils pilsētas jauniešu un jaunatnes darbinieku pieredzes apmaiņas ar Daugavpils novada un Beverīnas novada jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem.

Daugavpils novada jaunatnes darbinieki un aktīvie jaunieši tika uzņemti Jēkabpils NVO resursu centra telpās. Jēkabpili pārstāvēja NVO resursu centra darbinieki, brīvprātīgie jaunieši no Jēkabpils un Eiropas brīvprātīgais no Ukrainas, kā arī Jēkabpils pilsētas pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste un praktikanti no Vācijas. Tika diskutēts par brīvprātīgo darbu Jēkabpilī, dažādām jauniešu organizācijām un to darbību, Jēkabpils NVO resursu centra projektiem un organizētajām aktivitātēm. Daugavpils novada pārstāvji izrādīja lielu interesi par Eiropas brīvprātīgā darba projektiem, kas tiek realizēti Jēkabpilī, un nākotnes sadarbības iespējām.

Dienas otrajā pusē Jēkabpils bērnu un jauniešu centrā tika uzņemti Beverīnas novada jaunieši un jaunatnes darbinieki. Jēkabpili pārstāvēja Jēkabpils bērnu un jauniešu centra darbinieki, Jēkabpils pilsētas pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste, Jēkabpils jauniešu dome, biedrība “Jauniešu klubs 13.pirmdiena” kā arī praktikanti no Vācijas un Jēkabpils NVO resursu centra brīvprātīgais jaunietis no Ukrainas. Beverīnas novada jauniešus ļoti interesēja dažādu Jēkabpils jauniešu organizāciju un biedrību izveidošanās, darbs un pieredzes stāsti. Noslēgumā Beverīnas novada pārstāvji iepazina Jēkabpils bērnu un jauniešu centra telpas- darba kabinetus, jauno, renovēto zāli, atpūtas telpu un metodisko kabinetu.

Daugavpils novada un Beverīnas novada viesiem bija iespēja uzzināt arī to, kā veidojas jaunatnes politika Jēkabpilī, kādas jauniešu organizācijas šeit darbojas un kā jaunieši iesaistās lēmumu pieņemšanas procesā.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Gādmane
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Jaunatnes lietu speciāliste
Tālr. +371 25906344
ieva.gadmane@jekabpils.lv

Atstājiet komentāru