2020.gada 13. jūlijs

Margarita, Margrieta

Visi Ghetto faktora Jēkabpils atlases dalībnieki tiek uz nākošo kārtu

Visi Ghetto faktora Jēkabpils atlases dalībnieki tiek uz nākošo kārtu

Ghetto Games sadarbībā ar mūzikas klubu FIRST Dacha izsludinātā vokālā konkursa pirmā atlase notika Krustipils kultūras namā. Konkursa devīze ir “Seko savam sapnim!”. Jēkabpils jaunieši pirmie pierādīja savu talantu un drosmi, kā arī spēju komandā atrisināt īpašu pārbaudījumu - sagatavot un nodziedāt kopā dziesmu. Konkursa dalībnieki izvēlējās latviešu tautas dziesmas “Pie Dieviņa gari galdi” un “Tumša nakte, zaļa zāle”.  Pasākumu organizēt palīdzēja arī Ghetto Games kustībā esošie Jēkabpils Jauniešu domes pārstāvji un Ritvars Stankevičs piedalījās arī žūrijā!

Uz konkursa otro kārtu  Rīgā 5.martā

1. Anna Krista Ostrovska

2. Eirana Ostrovska

3. Lauris Kampāns

4. Kintija Bērziņa

5. Ainārs Uzulnieks

6. Melita Rozentāle

7.Ieva Circene

8. Ilze Savicka

9.Sintija Skruzmane

10. Santa Vucāne

11.Adriana Turlaja

Ghetto Faktors projektā aicināts jebkurš, neatkarīgi no dzimuma, tautības, rases, reliģiskās piederības, politiskajiem uzskatiem, sociālā stāvokļa sabiedrībā, muzikālās pieredzes un vecuma, bet konkursantiem, kas jaunāki par 16 gadiem jābūt līdzi uz visām atlasēm pilngadīgam aizbildnim. Ghetto Faktors ir ne tikai par mūziku, bet arī par vienlīdzību un iespēju došanu ikvienam.

Dalībniekiem, kuri vēl domā par piedalīšanos, aicināti pieteikties un ņemt līdzi draugus uz atlasēm. Konkursa nolikums un pieteikšanās anketa ir pieejama www.ghettofaktors.lv. Kā minēja, konkursa dalībnieks, Lauris Kampāns: “Ja nepamēģinātu, vienmēr pārmestu to sev.”  Konkurss notiek draudzīgā atmosfērā, lai iedrošinātu ikvienu, pat kautrīgāko dalībnieku uzdrīkstēties, tāpat kā tas notiek visos Ghetto Games pasākumos.

Atlases notiks:

•        Rēzeknē 18.02. Pieteikšanās no 31.01.-18.02.

•        Daugavpilī 19.02. Pieteikšanās no 31.02.-19.02.

•        Valmierā 21.02. Pieteikšanās no 31.01.-21.02.

•        Ventspilī 23.02. Pieteikšanās no 31.01.-23.02.

•        Liepājā 24.02. Pieteikšanās no 31.01.-24.02.

•        Saldū 25.02. Pieteikšanās no 31.01.-25.02.

•        Rīgā 03.03. Pieteikšanās no 31.01.-03.02.

Ghetto Faktors fināls notiks 21.04.2017 Rīgā.

Ghetto Faktora konkursa norises laiks ir 15.02.2017. - 21.04.2017.

Ghetto Faktors konkursa mērķi ir dot iedrošinājumu talanta atrašanai un attīstībai, sniegt iespēju konkursantam saskatīt perspektīvu mūziķa karjerai un iepazīstināt konkursantus ar mūzikas industrijas darboņiem un profesionāļiem. Tādējādi konkurss veicinās lielāku izpratni par attiecīgo jomu, sniedzot visiem dalībniekiem vienādas iespējas, kā arī attīstot kvalitatīvas un konkurētspējīgas mūzikas industrijas vidi Latvijā.

Uzvarētājam būs iespēja ierakstīt savu dziesmu profesionālā skaņu studijā, sadarbojoties ar Ghetto TV uzfilmēt šai dziesmai videoklipu, kā arī uzstāties Ghetto Games lielākajos sezonas pasākumos visā Latvijā 200 000 cilvēku lielai auditorijai. Savu dalību žūrijā un regulārās meistarklasēs apstiprinājuši Latvijā plaši zināmi un atzīti mūziķi un mūzikas industrijas vidē strādājoši speciālisti.

Ghetto Games ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kuras mērķis ir attīstīt cilvēkus fiziski un morāli. Ghetto Games pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanā neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas, tautības, rases un politiskās pārliecības. Jauniešu veidotais saturs Ghetto TV sasniedz miljoniem skatītāju internetā un pasaules mediju vidē.

Ghetto Games atbalstītāji:

Partneri: Rīgas Dome, Rīgas Brīvosta, Latvijas Nafta  Sadarbības partneri: Latvijas universitāte,  LiveRīga,  Maxima, Sprite, adidas, LTSA,  Pronets, Mārtiņa Beķereja Atbalsta:Mangaļi,  ProBasketball, Sporta Punkts, Komanda,Būvniecības ABC, Latvijas Futbola federācija, Latvijas Florbola savienība, Veselības Fabrika, LGK atrakcijas, Skrīveru Saldumi, Armets, Forum Cinemas, Latvijas sporta federāciju padome

Pašvaldību atbalsts:Ventspils, Jūrmala,  Jēkabpils, Ikšķile, Cēsis, Alūksne, Krāslava, Smiltene Informē TV24, JCDecaux, Draugiem.lv TVNET, OK!, Otrkito, Kas Jauns, Sīrups, Pastaiga, Young.lv, Sportacentrs.com, Sporta avīze, Capital.fm

Informāciju sagatavoja:

Laura Dabare

Ghetto Media house līdere

tālr. +37129855688; Filipīnās (977 7536 831)

Atstājiet komentāru